Rgs
2
Št
2023
Donaros Barojan tapybos darbų paroda
Rgs 2, 11:00 – Rgs 30, 19:30
Chorų ir ansamblių festivalis „Pasaulio tautų melodijos“
Rgs 2, 17:00 – 19:00
Jaunas Elektrėnų miestas kviečia pratęsti vasarą ir atgaivinti aplankytų šalių prisiminimus chorinės muzikos festivalyje „Pasaulio tautų melodijos“. 2023 metų rugsėjo 2 dieną chorai iš
įvairių Lietuvos kampelių jaukioje Elektrėnų „Vaikų pasaulio“ amfiteatro scenoje ant marių kranto atliks gražiausias pasaulio tautų dainas įvairiomis kalbomis. Tarptautinių ir respublikinių
konkursų prizininkas Elektrėnų moterų choro ansamblis „Eldija“ kartu su savo bičiuliais švęs 5 metų gimtadienį, todėl klausytojams paruoš išskirtinę programą. Jau nekantraujate sužinoti, ar
gimtadienyje bus vaišių? Žinoma, kad bus. Tik festivalio dieną turėsite puikią progą paskanauti įvairiausių šalių patiekalų ir sužinoti vieną kitą naują receptą.
Afrikietiški būgnai ir lietuviškų pušų ošimas – puikus derinys, padėsiantis pajusti XXI amžiaus pulsą ir išskirtinį chorinės muzikos, įrašytos į UNESCO nematerialaus kultūros paveldo sąrašą, žavesį.
 • Festivalį dalinai finansuoja: Elektrėnų savivaldybė
  Partneris: Elektrėnų kultūros centras
 • Rėmėjai: „Vioveta“, „Halkio
  sushi“, „PrabangiDz“, „Smaližius“, „Danguolės gėlės“, „Elija“, „Arzida“ ir „Reklamos laboratorija“.
 • Informaciniai rėmėjai: „Savaitė“, „Elektrėnų kronika“, „Elektrėnų žinios“.

Rgs
14
Kt
2023
Nemokamas tapybos workshop’as su Donara Barojan
Rgs 14, 19:00 – 21:00

Kviečiame visus Elektrėnų miesto gyventojus ir svečius išbandyti save kuriant meną kartu su menininke Donara Barojan. Nemokamas tapybos užsiėmimas vyks rugsėjo 14 dieną 19 valandą kultūros centre. Būtina registracija el.paštu – donara.barojan@gmail.com

Rgs
15
Pn
2023
Etnokultūrinė akcija ,,Visa Lietuva šoka 2023″ | Savivaldybės aikštėje, Elektrėnai
Rgs 15, 16:00
Rgs
20
Tr
2023
Ričis didysis 2 | Animacinis kino filmas @ Elektrėnų kultūros centras
Rgs 20, 17:30

„Ričis didysis 2“ – linksmoji kompanija kelia sparnus naujiems nuotykiams kinuose

Nuo liepos 21 dienos į kino teatrus grįžta nuotaikinga istorija apie neįtikėtinos drąsos ir ryžto žvirbliuką Ričį, kuris visada turėjo didelių tikslų ir dar didesnių svajonių! Smagioje animacijoje visai šeimai „Ričis didysis 2“  laukia patys tikriausi nuotykiai ir sudėtingiausi  išbandymai! Smarkuolis žvirbliukas Ričis pagaliau PASIRUOŠĘS būti vedliu! Jis tikrai žino kaip vesti peržiemojusių gandrų būrį per Afrikos smėlynus, didžiausius pasaulio vandenynus, pavojingiausius sąsiaurius atgal namo. Reikia tik išlaikyti egzaminą – didįjį gandrų vedlio praktikanto testą! Turėtų būti visai lengva, juk Ričis – ypatingas žvirblis, nuo mažens augo kartu su gandrais ir jau seniai perprato visas jų skraidymo subtilybes! Ir visai nesvarbu, kad yra mažo ūgio – širdyje jis tikras GANDRAS!

Deja, viskas pasisuka ne taip, kaip Ričis svajojo. Didžioji gandrų taryba – tarė savo žodį. Vedlio praktikanto pareigos atitenka Ričio broleliui, tinginių tinginėliui – gandreliui Maksui. Tokio tarybos žingsnio Ričis nesitikėjo. Labai įsižeidęs jis palieka gandrų būrį ir išskrenda nežinoma kryptimi. Įkandin pasileidžia ir geriausi Ričio draugai – disko papūgėlė Kiki ir pasišiaušusi pelėdžiukė Olga! Perskridęs Afrikos dykumą, bebaimis Ričis įsivelia į didžiulę bėdą. Visai netyčia – jis tampa žvirblių vagišių  būrio dalimi, kuriam vadovauja smarkuolė žvirblė Samija! Neturėdami kitos išeities, žvirbliai vagia blizgančius papuošalus iš turgaus prekeivių ir atiduoda juos piktajam paukščių valdovui povui Zamanui bei jo pakalikams  – auksu pasidabinusiems ir labai jau negražiems marabu Bibai ir Bubo. Ir tik tada, kai bus surastas didysis brangakmenis, Zamanas dovanos, o gal ir nedovanos, laisvę visiems žvirbliams! Norėdamas padėti paukščiams atgauti laisvę, drąsusis Ričis privalo sužinoti daug naujų dalykų ir išmokti svarbiausių pamokų! Tai labai nelengva, bet kartu su geriausiais draugais galima įveikti net pačias sunkiausias kliūtis!

 • REŽISIERIUS: Benjamin Quabeck, Mette Tange
 • AMŽIAUS CENZAS: V
 • TRUKMĖ: 84 min.
 • VAIDMENIS ĮGARSINO: Baumila Vaidas (Ričis), Dainavičius Algirdas (Klaudijus), Gaižauskas Juozas (Zamanas), Gražulytė Goda (Braškė), Ivanovas Sergejus (Maksas), Kvoščiauskas Eimutis (Kiki), Malinauskaitė – Rudzienė, Gabrielė (Samija), Varnelytė Neringa (Olga), Zizaitė Edita (Zora)
 • ŽANRAS: nuotykių animacija
 • ŠALIS: Vokietija, Belgija, Norvegija
 • FILMO PREMJERA: 2023-07-21
 • ANONSAS: https://www.youtube.com/watch?v=v2bw22PRRjE
 • Bilieto kaina: 5 €
Rgs
27
Tr
2023
Greiti ir pūkuoti (dubliuotas) | Animacinis kino filmas @ Elektrėnų kultūros centras
Rgs 27, 17:30 – 19:00

Lėtieji loriai – švelnūs ir mieli gyvūnai, kurie, žinoma, garsėja ir savo lėtumu. Mūsų herojus yra išties išskirtinis: jis dievina greitus automobilius ir svajoja sudalyvauti tikrame ralyje. Vienas netikėtas susitikimas keičia lėtapėdžio gauruočiaus gyvenimą ir jis gauna pasiūlymą sudalyvauti lenktynėse. Surinkęs patrakusių draugų komandą, mažasis loris leidžiasi į keturių dienų nuotykį. Jau greitai jis supranta, kad šios lenktynės pilnos pavojų ir spąstų. Tik draugų padedamas ir drąsios širdies vedinas, jis priima iššūkį ir leidžiasi į didžiausią savo gyvenimo nuotykį.

 • Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos
 • Sukurta: JAV, Didžioji Britanija
 • Trukmė: 1h 33 min
 • Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams
 • Lietuviškai dubliuotas filmas „Greiti ir pūkuoti“ atlėks į Lietuvos kino teatrus rugpjūčio 25 dieną.
 • Filmas dubliuotas lietuviškai be subtitrų.
 • Režisierius: Ross Venokur („Princas Žavusis“)
 • Scenarijus: Ross Venokur
 • Lietuviškai įgarsina: Liucija Nanartavičiūtė, Konstantinas Novopolskij, Andrius Žiurauskas, Akvilė Žirgulytė, Gian Luca Demarco, Jurga Kalvaitytė, Saulius Bagaliūnas, Eglė Tulevičiūtė
 • Dubliažo režisierius: Linas Kalėda, UAB „Aktida“
 • Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=n_Nc2zzV_Jk
 • Bilieto kaina 5 €
Rgs
28
Kt
2023
Vilniaus teatras „Lėlė“ pristato: muzikinis lėlių spektaklis „Voro vestuvės“ pagal Justino Marcinkevičiaus poemėlę
Rgs 28, 12:00 – 13:00
Muzikinis lėlių spektaklis „Voro vestuvės“ pagal Justino Marcinkevičiaus poemėlę – tai visiems gerai žinoma pasaka apie nedorėlį vorą Tabalai, sumaniusį Saulę pagrobti… Nuotaikingame lėlių vaidinime veikia gausybė personažų – miško žvėrelių, vabalų ir kitų gyvių – , kuriuos sukūrė teatro Meistras, lėlių konstruktorius Martynas Lukošius.
Skulptūriškų formų ir išradingos konstrukcijos lėles bei objektus valdantys aktoriai veiksmą paįvairina nuotaikingais muzikiniais numeriais, kuriems muziką parašė kompozitorius Irmantas Jankaitis. Šis teatro kūrinys – kameriškai jaukus, šmaikščios nuotaikos ir įvairių sceninių triukų kupinas vaidinimas.

Spa
1
Sk
2023
Rudens kermošius „Gėrybių kraitė“
Spa 1, 11:00 – 16:00
Spa
2
Pr
2023
Evaldo Snieškaus paroda „Fotodžiazas“
Spa 2, 18:00 – Spa 31, 18:00

Fotografuoti pradėjau dar mokykloje, kai nupirkom fotoaparatą Zorkij. Tačiau pats daryti juodai-
baltas nuotraukas išmokau tik trečiame Vilniaus universiteto gamtos mokslų fakulteto kurse. Tyrinėjant gamtą be
fotografavimo neišsisukau.

Skirtingai nuo daugelio fotomenininkų, kurie darbo liūto dalį skiria kompozicijai (kuo ryškiau
užfiksuoti pagautą akimirką arba dirbtinai sukomponuoti norimą siužetą), aš improvizuoju nuo pradžios iki
pabaigos. Niekada nežinau kas bus. Tik vidinis balsas kužda, – nufotografuok tai. Telefonu, kino kamera,
mėgėjišku fotoaparatu. Net jei tas tai – kepamos daržovės keptuvėje ar perpjautas lietinis su sūriu, šešėlių
žaismas ant namo šalia Vatikano ar rūke paskendęs valtininkas Birštone. Tada prasideda improvizacija. Ir,
patikėkit, kaip improvizacijos muzikoje, aš to pačio rezultato negaliu pakartoti. Dalinai ir dėl to, kad nebelieka
objektų (Šventosios senasis molas išardytas, daržovės keptuvėje suvalgytos, apelsinas – taip pat). Kitaip savo
darbų stilių pavadinčiau Fotodžiazu.

Kodėl pasirinkau fotodrobę? Kai, lankydamasis Norvegijoje, visiškai atsitiktinai nufotografavau pro
akmenis srūvantį kalnų upės vandenį, pamačiau, kad fototechnikos pagalba galima piešti. O kaip kitaip
įsivaizduojate piešinį jei ne ant drobės?!

Su pagarba,
Evaldas Snieškus

Spa
4
Tr
2023
Aš gyvas | Kino filmas @ Elektrėnų kultūros centras
Spa 4, 18:00

Aš gyvas (2023)

Keturiasdešimties metų Tomas Papartis (aktorius Leonardas Pobedonoscevas) yra paprastas žmogus, gyvenantis paprastą gyvenimą. Vieną dieną sistemos klaida jį oficialiai paskelbia mirusiu. Tai reiškia, kad banko kortelės nebeveikia, butas perduotas valstybei, o žmogaus – lyg nebuvę. Čia ir prasideda Tomo kova už įrodymą kad jis – gyvas! Į pagalbą jam atskuba du draugai – Artūras (aktorius Andrius Žiurauskas) ir Justina (aktorė Milda Noreikaitė), kurie pataria, kad vienintelis ginklas kovoje prieš biurokratiją yra viešumas. O geriausia jo apraiška – rinkimai į miesto merus. Tomas su draugais įsivelia į reklaminę mero rinkimų kampaniją. Ar Tomui pavyks laimėti mero postą? Ar pavyks išsiaiškinti, kas jį paskelbė mirusiu? Ar jis įrodys, kad yra gyvas? O gal pergalę švęs tarp Tomo ir Justinos netikėtai užsimezgusi meilė..?