Vas
2
Kt
2023
Paroda ,,Aštuonios +1″
Vas 2, 13:00 – Vas 28, 13:00

Vasario 3 d., penktadienį, 18.30 val. „Elektrėnų kultūros centre“ (Draugystės g. 2, Elektrėnai) atidaroma grupinė tapytojų kūrybos paroda „Aštuonios + 1“.

Parodoje „Aštuonios + 1“ pristatomi laisvai tapyba užsiimančių aštuonių moterų – Ramunės Vaitkevičienės, Astos Adamonytės, Aušros Kazlauskienės, Dianos Strautniekienės, Giedrės Švedienės, Jurgos Alminienės, Natalijos Abramovič ir Nataljos Lapinos kūrybos darbai. Šie, kurti pastarojo pusmečio metu, gilinant tapybines žinias, plečiant spalvinę klausą bei stropiai dirbant prie kas kartą naujai suręstos, skirtingos problematikos užduoties. Eksponuojami kūriniai, kaip ir kiekviena grupės narė, išsiskiria savitu braižu, ryškiu arba nuslopintu spalviniu santykiu, ekspresyvia, lyriška arba realistine stilistika, kitonišku rakurso pasirinkimu, kartais net ir specifiniu paveikslo formatu. Bendroje ekspozicijoje net ir tas pats motyvas atsiskleidžia vis kitomis reikšmėmis, įgauna neįprastų bruožų bei nuotaikų, per ką galima vertinti ar bent nujausti kiekvienos grupės narės individualumą bei originalumą. Šalia jų kūrinių pasirodo ir su dailininkių grupe bendraujanti bei šią parodą kuruojanti tapytoja Vita Opolskytė-Brazdžiūnienė, savo pasaulio matymą šioje parodoje atskleidžianti ne tik paveikslais, tačiau ir aštuonioms entuziastėms išsakytomis pastabomis bei komentarais.

Parodos kuratorė: V. Opolskytė-Brazdžiūnienė

Paroda veiks iki vasario 28 d.

Vas
10
Pn
2023
AŠTRI KOMEDIJA | Striptizo ereliai NEW EDITION @ Elektrėnų kultūros centras
Vas 10, 18:00 – 20:00

 • REŽISIERIUS Jokūbas Bareikis
 • Vaidina:
 • Džyza – Šarūnas Datenis
 • Albertas – Rokas Petrauskas
 • Tutis – Dovydas Stončius
 • Šefas – Tomas Rinkūnas, Jokūbas Bareikis
 • Belgas – Konstantin Novopolskij
 • Klubo savininkas – Sakalas Uždavinys
 • Šokių mokytoja – Judita Zareckaitė Seliutienė, Renata Kutinaitė
AŠTRI KOMEDIJA
15 metų DOMINO! teatro gimtadienio proga pristatome visiškai atsinaujinusią populiariausią ir jau kultine tapusią komediją „Striptizo ereliai. New edition“. Visiškai nesvarbu, ar jau teko matyti šią komediją, o gal ir ne vieną kartą, ar net nesate apie ją girdėję, visų mūsų, ir jūsų, laukia kardinalūs pokyčiai: naujas režisierius, nauji aktoriai, nauji kostiumai ir dekoracijos, nauji muzikiniai kūriniai ir šokių numeriai, pakitęs scenarijus ir dar ne viena intriguojanti staigmena!
Kasmet visoje Lietuvoje jau 13 metų gyvuojantis ir vis dar pilnas sales žiūrovų surenkantis spektaklis „Striptizo ereliai“ pasakoja apie šešis bedarbystės kamuojamus mažo Lietuvos miestelio vyrus. Pabodus diena iš dienos zulinti suolelius be didesnės naudos, vienam iš bičiulių šauna mintis, kaip susirasti veiklos ir užsidirbti pinigų: draugai nusprendžia tapti striptizo šokėjais…
 • Kam skirtas: Neeilinius nuotykius, gerą humoro jausmą ir riziką gyvenime mėgstantiems žiūrovams
 • Trukmė: 2 val. (su pertrauka)
 • Amžiaus cenzas: N-16
 • Ar spektaklyje rūkoma? Taip
 • Ar vaikai įleidžiami? Ne
Bilietus galite įsigyti www.dominoteatras.lt ir kultūros centro kasoje.
Bilietų kasos darbo laikas:
I – V 12.00 -18.00
VI    12.00 – 15.00
Vas
15
Tr
2023
Vyrų svajonės | Kino filmas @ Elektrėnų kultūros centras
Vas 15, 18:00

 • Cenzas: N-16
 • Trukmė: 1 val. 45 min.
 • Režisierius: Justinas Krisiūnas
 • Vaidina: Džiugas Siaurusaitis, Neringa Varnelytė, Martynas Nedzinskas, Agnė Šataitė, Akvilė Vitkūnaitė Steponavičienė
 • Platintojas: VŠĮ „Dublis LT“

„Vyras už pinigus“ kūrėjai šį kartą paners jus į vyrų svajones. Nedrąsus ir santūrus Andrius gyvena monotoniškoje santuokoje su žmona Sandra.   O čia dar spaudimas susilaukti vaiko. Laimingai su žmona Marta gyvenantis uošvis Andriaus Vytautas įsitikinęs, kad „smulkios“ nuodėmės ir nuklydimai yra tvirtos santuokos pagrindas. Uošvis nori padėti savo žentui išsaugoti santuoką ir pataria atsipalaiduoti bei labiau apsižvalgyti aplinkui… Netrukus tarp vyrų atsiranda patrauklioji dama Šarlotė ir padėtis ima kaisti…

Ar „nekaltoms“ vyrų svajonėms tapus realybe bus taip linksma kaip tikėtasi? Vyrams pavyks atsilaikyti moterų pagundoms? Ar tėvas nesugriaus savo vienintelės dukros šeimos?

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=J3wPSt1tMu8

Bilieto kaina: 6 €

 

Vas
16
Kt
2023
Vasario 16-osios minėjimas
Vas 16, 10:00 – 14:00
Teatralizuotas koncertas ,,Atsiminimai, įvykę Lietuvoje” @ Elektrėnų kutlūros centras
Vas 16, 13:00
Tradiciniai šokiai @ Elektrėnų kutlūros centras
Vas 16, 16:00
Vas
18
Št
2023
Aidas Manikas | Koncertinė programa ,,Iš visos širdies” @ Elektrėnų kutlūros centras
Vas 18, 16:00

Vasario 18d. 16val. Elektrėnų kultūros centre.
Nuotaikingas muzikinis pasimatymas,,Iš visos širdies”.
Jums koncertuoja ilgametis šlagerių karalienės Vitalijos Katunskytės scenos partneris, nuoširdžių dainų atlikėjas ir kūrėjas visada geros nuotaikos, Aidas Manikas.
Aidas, jau dvidešimt metų scenoje apvažiavęs nekartą visą Lietuvą, su savo soline programa, bei dainininkėmis, Asta Pilypaite, Laima Žemaityte, Roma Mačiulyte. Pastaruosius šešerius metus Aidas intensyviai koncertavo su savo kolege ir gera bičiule dainininke Vitalija Katunskyte. Išleidęs penkis kompaktinius diskus.
Koncerte pristatys naujajį CD,,Leisk ištarti myliu”.’
Programoje skambės, naujos gražiausios Aido dainos, ir jo gerbėjų pamėgti kūriniai,,O tam saulėtam pajūry” ,,Baltas traukinys”,,, Tik dėl tavęs”, ,,Tu mano likimas,’ ir daugelis kitų kūrinių.
Aido dainos tai širdies dainos kurios paliečia paprasto žmogaus širdį, kuris myli save kitus ir muziką.
Ateikite pabūti kartu su daina ir gera nuotaika.

Bilieto kaina tik 8 eurai.
Koncerto dieną, gali brangti.
Vas
22
Tr
2023
Poetas | Kino filmas @ Elektrėnų kultūros centras
Vas 22, 18:00

Eiti į mišką ir žūti už Tėvynės laisvę? Ar paklusti okupantų valdžiai ir išlikti? Tikromis Lietuvos partizanų istorijomis paremtas Giedriaus Tamoševičiaus ir Vytauto V. Landsbergio vaidybinis filmas „Poetas“ – tai jaudinanti juosta apie laisvės troškimą, drąsą priešintis nekenčiamam režimui bet kokia, net ir savo gyvybės kaina. Tai tarsi gyva istorijos pamoka, vaizdingai iliustruojanti pasirinkimą, kurį pokario metais privalėjo padaryti daugybė buvusių nepriklausomos Lietuvos karininkų, studentų, mokytojų bei kitų paprastų šalies piliečių.  Už antisovietinę literatūrą išmestas iš Lietuvos TSR rašytojų sąjungos, gabus poetas Kostas priverčiamas bendradarbiauti su sovietų saugumo struktūromis ir atsiunčiamas į nedidelį miestelį dirbti mokytoju. Tačiau tikroji jo užduotis – susidraugauti su vietiniais partizanais ir išduoti jų tapatybes bei buvimo vietas. Padedamas senos draugės bei simpatijos – vietinės bibliotekininkės Julės – Kostas susipažįsta su partizanų vadu Tauru ir pamažu su juo susibičiuliauja.  Vis labiau suprasdamas partizanų motyvus, matydamas jų ryžtą, drąsą ir nusiteikimą, tačiau tuo pat metu vis labiau spaudžiamas saugumiečių, Kostas jaučiasi supančiotas neišsprendžiamos dilemos: ar klausyti širdies balso ir pasilikti su Jule bei už Lietuvos laisvę kovojančiais partizanais, ar juos išduoti ir tapti žymiu bei vertinamu tautos rašytoju. Juosta, paremta Kosto Kubilinsko ir kitomis biografinėmis pokario asmenybių istorijomis, buvo pripažinta geriausiu Baltijos šalių filmu lapkričio mėnesį Taline vykusiame kino festivalyje „Juodosios naktys“.

 • Režisieriai: Giedrius Tamoševičius ir Vytautas V. Landsbergis
 • Scenarijaus autoriai: Giedrius Tamoševičius ir Vytautas V. Landsbergis
 • Prodiuseriai: Uljana Kim ir Vytautas V. Landsbergis
 • Vaidina: Donatas Želvys, Dainius Gavenonis, Indrė Patkauskaitė, Martynas Nedzinskas, Vidas Petkevičius, Arvydas Dapšys, Paulius Markevičius, Algirdas Dainavičius, Jakaterina Makarova, Ramūnas Cicėnas, Emilija Latėnaitė ir kiti.
 • Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=JHMwGjEaSPY&feature=emb_title
 • Bilieto kaina: 6 €
Kov
1
Tr
2023
Miauricijus Puikusis | Animacinis kino filmas @ Elektrėnų kutlūros centras
Kov 1, 17:30

Katinas Miauricijus, draugų švelniai vadinamas Miauricijum, yra nepaprastai sumanus benamis katinas. Jis visą laiką sugalvoja, kaip pasaldinti savo gyvenimą ir dažniausiai tai padaro už jį kiti. Panašiai nutiko ir mūsų pasakoje, kurioje Miauricijus Puikusis pasišovė išgelbėti miestą nuo žiurkių. Planas buvo paprastas: išgelbėto miesto apdovanojimas atitenka katinui, o visą „juodą darbą“ atlieka patiklus berniukas. Tačiau viskas pakrypo kita linkme ir vietoje paprasto darbo, gauname nuotykių kupiną istoriją, kuri pakerės tiek vaikus, tiek jų tėvelius.

Terry Pratchett sukurtas personažas Miauricijus Puikusis yra be galo populiarus visame pasaulyje. Autorius yra pardavęs daugiau nei 100 000 000 savo knygų egzempliorių. Pagaliau ir Lietuvos mažieji padaužos turės galimybę pažinti šį patrakusį pūkį. Kam šiam katinui reikalingi batai, jeigu jis ir taip PUIKUSIS! Miauricijus Puikusis pradedamas rodyti visuose Lietuvos kino teatruose nuo gruodžio 30 dienos.

 • Žanras: Animacija, šeimos
 • Sukurta: JAV, Didžioji Britanija, Vokietija
 • Kino teatruose nuo: 2022-12-30
 • Trukmė: 1h 32 min
 • Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.
 • Režisierius: Toby Genkel
  Scenarijus: Terry Pratchett
  Dubliažo režisierius: Linas Kalėda, UAB „Aktida“
  Lietuviškai įgarsino: Andrius Žiurauskas, Arnas Ašmonas, Agnė Kaktaitė, Vytautas Rašimas, Darius Krapikas, Jurgis Damaševičius, Kamilė Lebedytė.
 • Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=wrxBhry1hAs
 • Bilieto kaina 5 €
Kov
8
Tr
2023
Paradas | Kino filmas @ Elektrėnų kutlūros centras
Kov 8, 18:00

Praėjus 26 metams po skyrybų, Miglė sulaukia keisto buvusio vyro skambučio. Norėdamas Dievo akivaizdoje vesti savo naująją merginą, Eimantas paprašo Miglės išsiskirti dar kartą. Dabar per „Bažnytinį teismą“ – vienintelę instituciją, galinčią bažnytinę santuoką paskelbti negaliojančia. Ilgo ir varginančio teismo proceso metu, Miglė ir Eimantas tampa vis labiau artimi.
„Paradas“ – pilna ironijos ir absurdiškų situacijų nestokojanti Tito Lauciaus komedija. Pagrindinius vaidmenis atliko Rasa Samuolytė ir Giedrius Savickas.
Filmas lietuvių kalba, su angliškais subtitrais.
Režisierius: Titas Laucius
Vaidina: Rasa Samuolytė, Giedrius Savickas, Kostas Smoriginas, Kęstutis Jakštas, Valentin Novopolskij