Lap
30
Kt
2023
Rolano Stankūno piešinių paroda „Šviesa ir šešėliai“ @ Elektrėnų kultūros centras
Lap 30 2023, 18:00 – Sau 1 2024, 19:00

 

Lapkričio 30 d., ketvirtadienį, 18 val. Elektrėnų kultūros centre (Draugystės g. 2) atidaroma personalinė Rolano Stankūno piešinių paroda „Šviesa ir šešėliai“.
Rolano Stankūno piešiniai – didelio formato, peržengiantys įprastų piešinių ribas. Sudaryti iš dešimčių tūkstančių atskirų potėpių, pieštuku ir anglimi pieštų ant popieriaus kelias savaites ar mėnesius. Apsiribodamas tik juoda ir balta spalvomis, kūrėjas abstrahuoja vaizduojamą tikrovę.
Nakties fasadai ar miestovaizdžiai, tik menkai apšviesti, sukuria niūrią, grėsmingą nuotaiką. Tačiau ją keičia džiugi atmosfera, kai Rolanas imasi gamtos motyvų: mirguliuojančio šviesos ir šešėlių žaismo vandenyje ar miške. Figūratyviuose piešiniuose, objektas susilieja su abstrakcija. Šešėlis čia tarsi vaizdas, tarsi vaizduojamo objekto nuojauta.
„Visą savo kūrybinį laiką gaudau, bandau sučiupti šešėlius. Mane žavi jų žaismė, gebėjimas iškreipti, deformuoti pažįstamus objektus į akiai nepažintas formas”, pasakoja Rolanas Stankūnas apie savo piešinius.
Šiame kontekste įdomu pastebėti, kad, kinų nuomone, šešėlis, kurį, pavyzdžiui, bambukas meta ant sienos, stebėtojui yra svarbesnis ir reikšmingesnis nei pats augalas. Štai kodėl sienos, tradiciškai supančios kinų sodus, dažomos baltai. Jos tarnauja kaip savotiška „drobė” ant jų atsirandantiems šešėliams. Šešėlių piešinys, visada juda, net ir pučiant menkiausiam vėjeliui.
Atidaryme dalyvaus dailininkas Rolanas Stankūnas.
Paroda veiks iki naujų metų sausio 1 d.

Gru
6
Tr
2023
Humoro klubas su programa „Šiek tiek siaubinga“ @ Elektrėnų kultūros centras
Gru 6, 19:00 – 20:30

Pasaulyje tiek visko blogo vyksta, kad jau liežuvis neapsiverčia sakyti, kad viskas bus gerai. Nes nebus.
Bet galbūt viskas bus geriau. O kol laukiame geresnių laikų, „Humoro klubas“ lipa į sceną su savo
naujausia programa „Šiek tiek siaubinga“, nes šiek tiek siaubingais laikais ir gyvename.
Pasirodo:
Paulius Ambrazevičius
Mantas Bartuševičius
Vaidotas Šiožinis
Durys: 18:30
Pasirodymas: 19:00
N16. Informacija gali daryti neigiamą poveikį nepilnamečiams.

 

Gru
7
Kt
2023
Monospektaklis ,,Pabaisų nebus”
Gru 7, 18:00

Niekas kitas gyvenime negali tiek pakelti, kiek moteris, esanti atsakinga už savo vaikus.  Visi esame panašiai laimingi, o mūsų bėdos skiriasi tik skausmo gyliu. Šis spektaklis yra atviras moters pasakojimas apie savo gyvenimą, kuriame humoras už ausų ištraukia beviltiškumą iš duobės. Kiekvienas, sėdintis salėje, atpažins save ir turės galimybę pažvelgti į save lyg į veidrodį.  Tik meilė, slypinti  mumyse,  gali pakeisti pasaulį.  Monospektaklis apie tai,  kad niekada negalima pasiduoti. Niekada.

Gru
9
Št
2023
Eglės įžiebimo šventė ,,Elektrėnų marių pasaka“
Gru 9, 17:00
Gru
13
Tr
2023
Džiunglių būrys 2 | Animacinis kino filmas @ Elektrėnų kultūros centras
Gru 13, 17:30

Šaunusis džiunglių būrys, vadovaujamas tigrinio pingvino Moriso, sugrįžta! Naujas jų nuotykis prasideda linksmai ir spalvotai: džiunglėse ima sklisti anksčiau nematyta rožinės spalvos migla. Tačiau linksmumą greitai pakeičia nerimas: pasirodo, keistoji medžiaga, susilietusi su vandeniu, sprogsta! O vos po mėnesio džiunglėse prasidės lietaus sezonas – kitaip tariant, džiunglės bus tiesiog sunaikintos. Bebaimis džiunglių būrys leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę aplink pasaulį. Jiems teks perplaukti vandenynus, perkopti kalnus ir pereiti dykumas, kad galų gale surastų išmintingąjį mokslininką irsužinotų, kaip sustabdyti artėjančią katastrofą. Morisas, Batricija, Žilberas, Migelis ir kiti šauniojo būrio nariai pasiryžta padaryti viską, kad išgelbėtų gimtuosius namus.

 • Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.
 • Režisierius: Laurent Bru, Yannick Moulin, Benoît Somville
 • Scenaristas: David Alaux, Eric Tosti, Jean-François Tosti
 • Žanras: Komedija, animacija, nuotykiai
 • Sukurta: Prancūzija
 • Trukmė: 1h 29 min
 • Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams
 • Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=JpyR66NAfEg
 • Bilieto kaina 5 €
Gru
16
Št
2023
Kūrybinės kvapų dirbtuvės @ Elektrėnų kultūros centras
Gru 16, 16:00 – 19:00

Kviečiame jus į kūrybines asmeninių kvapų dirbtuves Elektrėnų kultūros centre. Dirbtuvių metu susipažinsime su individualiais 100 proc. natūraliais kvapais, juos tyrinėsime, o vėliau kursime savo individualų kvapą. Tai ramus, bet linksmas ir edukuojantis užsiėmimas!

Kiekvienas dirbtuvių dalyvis išsineša namo:
10 ml. savos kūrybos aliejinių kvepalų buteliuką bei savo sukurto unikalaus kvapo formulę.
Dirbtuvės truks apie 2-3 valandas. Joms nereikia turėti jokių specialių žinių ar įgūdžių.
Įprasta dirbtuvių kaina: 30 EUR, tačiau užsiregistravusiems iki gruodžio 6 dienos, taikysime net 25 proc. nuolaidą, dirbtuvės kainuos tik 23 EUR!
Nepraleiskite progos įsigyti pigiau, REGISTRUOKITĖS JAU DABAR: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe7F3ocY…/viewform
P.S. – registruotis galite ir kultūros centro kasoje!

Gru
17
Sk
2023
Advento vakaras „Kalėdų paslaptis“ @ Elektrėnų Švč. Mergelės Marijos Kankinių Karalienės bažnyčia
Gru 17, 16:00 – 17:00
Gru
20
Tr
2023
Kentervilio pilies vaiduoklis | Animacinis kino filmas @ Elektrėnų kultūros centras
Gru 20, 17:30

Nuo gruodžio 8 dienos kino teatruose – paslaptinga, nuotaikinga, pilna smagaus juoko ir visai, visai nebaisi animacinė komedija mažiems ir dideliems apie vaiduoklį, nužengusį tiesiai iš literatūros klasiko Oskaro Vaildo kūrinio „Kentervilio pilies vaiduoklis“. 

Seras Saimonas de Kentervilis jau 300 metų vaidenasi savo pilyje ir labai mėgsta tai daryti! Ne vienas svečias išdrįsęs apsistoti vaiduoklio valdose greit iš ten pabėgdavo, o visa tai serui Kenterviliui sukeldavo daug smagaus juoko. Bet, kai senojoje pilyje apsigyvena ponas Otisas su savo šeimyna, senąjį vaiduoklį ištinka šokas! Pasirodo, naujiesiems pilies šeimininkams, vaiduokliški gąsdinimo „bajeriukai“ visai nebaisūs ir …truputį pasenę.  Kad ir kokį gąsdinimo būdą pasirinktų seras Kentervilis, šiuolaikiškai šeimynėlei tai tik dar labiau patinka! Senasis vaiduoklis skraido po savo pilį susiėmęs už galvos! Kur tai matyta! Jį, „gąsdinimo profesionalą“, sugebėjo kaip reikiant įbauginti pono Otiso padaužos dvynukai sūneliai Kentas ir Luisas. O ambasadoriaus Otiso žmona ponia Lukrecija pasiūlo jam tepaliuko, sutepti žvangančias grandines, nes prie tokio triukšmo užmigti neįmanoma! Serui Kenterviliui tai baisiausia gėda! Jeigu ir toliau taip bus, jis – seras Kentervilis amžiams praras šiurpiausio gąsdintojo reputaciją! Susidraugavęs su jaunąja panele Virginija, žavusis vaiduoklis papasakoja neįtikėtiną savo gyvenimo istoriją ir štai tada prasideda patys tikriausi, pilni įdomiausių paslapčių nuotykiai.

Keliaukite į paslaptingą vaiduoklių pasaulį smagiai pasijuokti, susipažinti su stebuklų ir paslapčių kupina Oskaro Vaildo kūryba, pasisemti pačios geriausios nuotaikos kino teatruose nuo gruodžio 8 dienos.

 

 • FILMO PREMJERA: 2023 12 08
 • REŽISIERIUS: Kim Burdon, Robert Chandler
 • AMŽIAUS CENZAS: N-7
 • TRUKMĖ: 89 min.
 • VAIDMENIS ĮGARSINO: Algirdas Dainavičius (Seras Kentervilis); Jurgis Damaševičius (Hairamas); Juozas Gaižauskas (sodininkas); Sergejus Ivanovas (Henris); Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė (Virginija); Neringa Varnelytė (Aldžernyn); Edita Zizaitė (ponia Amini);
 • ŽANRAS: nuotykių animacija
 • ŠALIS: Didžioji Britanija
 • ANONSAS: https://youtu.be/CqeZfnjDVXc?si=V_F3OT-5Y8Q7IQ9V
 • Bilieto kaina  5 €
Gru
21
Kt
2023
Sandra ir Viktoras @ Elektrėnų kultūros centras
Gru 21, 18:00

Gruodžio 21 d. Sandra ir Viktoras Elektrėnuose!
Sandra ir Viktoras publikai žada dovanoti gražiausias savo repertuaro dainas kaip „Apie tai“ , „Viskas dėl Tavęs“ , „Tu esi dangus“ , „Gyvenu tik dėl Tavęs“ , „Viena dalis“ , „Dar kartą“ , „Aš būsiu Tavo“ ir daugelis kitų kūrinių sujungsiantis tūkstančius širdžių vienu ritmu.
Bilietus platina Bilietai.lt – https://bit.ly/12_21_Elektrėnai ir kultūros centras
Gru
23
Št
2023
„Kalėdų šventė PATI didžiausia Dovana“
Gru 23, 11:00 – 12:00

 

Registracija į „Kalėdų šventė PATI didžiausia Dovana“ jau prasidėjo! 🙂
Šventė vyks gruodžio 23 dieną 11 valandą Elektrėnų kultūros centre, 3 aukšte.
Norintys dalyvauti, prašome užpildyti žemiau esančią registracijos formą (vietų kiekis ribotas):
https://forms.gle/oBbtgY56EbtFdhLo6
Projektas „Vaikų Kalėdos“ Lietuvoje vyksta nuo 1998 metų. Daugiau nei 200 skirtingų krikščioniškų bendruomenių dovanėlėmis bei nuoširdžia tarnyste pradžiugino daugiau nei 400 000 Lietuvos vaikų! „Vaikų Kalėdos” – tai unikalus ir didžiausias projektas visame pasaulyje, kurio tikslas pradžiuginti vaikus dovanėlėmis ir papasakoti jiems apie Dievo meilę.