Lap
30
Kt
2023
Rolano Stankūno piešinių paroda „Šviesa ir šešėliai“ @ Elektrėnų kultūros centras
Lap 30 2023, 18:00 – Sau 1 2024, 19:00

 

Lapkričio 30 d., ketvirtadienį, 18 val. Elektrėnų kultūros centre (Draugystės g. 2) atidaroma personalinė Rolano Stankūno piešinių paroda „Šviesa ir šešėliai“.
Rolano Stankūno piešiniai – didelio formato, peržengiantys įprastų piešinių ribas. Sudaryti iš dešimčių tūkstančių atskirų potėpių, pieštuku ir anglimi pieštų ant popieriaus kelias savaites ar mėnesius. Apsiribodamas tik juoda ir balta spalvomis, kūrėjas abstrahuoja vaizduojamą tikrovę.
Nakties fasadai ar miestovaizdžiai, tik menkai apšviesti, sukuria niūrią, grėsmingą nuotaiką. Tačiau ją keičia džiugi atmosfera, kai Rolanas imasi gamtos motyvų: mirguliuojančio šviesos ir šešėlių žaismo vandenyje ar miške. Figūratyviuose piešiniuose, objektas susilieja su abstrakcija. Šešėlis čia tarsi vaizdas, tarsi vaizduojamo objekto nuojauta.
„Visą savo kūrybinį laiką gaudau, bandau sučiupti šešėlius. Mane žavi jų žaismė, gebėjimas iškreipti, deformuoti pažįstamus objektus į akiai nepažintas formas”, pasakoja Rolanas Stankūnas apie savo piešinius.
Šiame kontekste įdomu pastebėti, kad, kinų nuomone, šešėlis, kurį, pavyzdžiui, bambukas meta ant sienos, stebėtojui yra svarbesnis ir reikšmingesnis nei pats augalas. Štai kodėl sienos, tradiciškai supančios kinų sodus, dažomos baltai. Jos tarnauja kaip savotiška „drobė” ant jų atsirandantiems šešėliams. Šešėlių piešinys, visada juda, net ir pučiant menkiausiam vėjeliui.
Atidaryme dalyvaus dailininkas Rolanas Stankūnas.
Paroda veiks iki naujų metų sausio 1 d.

Gru
13
Tr
2023
Džiunglių būrys 2 | Animacinis kino filmas @ Elektrėnų kultūros centras
Gru 13, 17:30

Šaunusis džiunglių būrys, vadovaujamas tigrinio pingvino Moriso, sugrįžta! Naujas jų nuotykis prasideda linksmai ir spalvotai: džiunglėse ima sklisti anksčiau nematyta rožinės spalvos migla. Tačiau linksmumą greitai pakeičia nerimas: pasirodo, keistoji medžiaga, susilietusi su vandeniu, sprogsta! O vos po mėnesio džiunglėse prasidės lietaus sezonas – kitaip tariant, džiunglės bus tiesiog sunaikintos. Bebaimis džiunglių būrys leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę aplink pasaulį. Jiems teks perplaukti vandenynus, perkopti kalnus ir pereiti dykumas, kad galų gale surastų išmintingąjį mokslininką irsužinotų, kaip sustabdyti artėjančią katastrofą. Morisas, Batricija, Žilberas, Migelis ir kiti šauniojo būrio nariai pasiryžta padaryti viską, kad išgelbėtų gimtuosius namus.

 • Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.
 • Režisierius: Laurent Bru, Yannick Moulin, Benoît Somville
 • Scenaristas: David Alaux, Eric Tosti, Jean-François Tosti
 • Žanras: Komedija, animacija, nuotykiai
 • Sukurta: Prancūzija
 • Trukmė: 1h 29 min
 • Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams
 • Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=JpyR66NAfEg
 • Bilieto kaina 5 €
Gru
16
Št
2023
Kūrybinės kvapų dirbtuvės @ Elektrėnų kultūros centras
Gru 16, 16:00 – 19:00

Kviečiame jus į kūrybines asmeninių kvapų dirbtuves Elektrėnų kultūros centre. Dirbtuvių metu susipažinsime su individualiais 100 proc. natūraliais kvapais, juos tyrinėsime, o vėliau kursime savo individualų kvapą. Tai ramus, bet linksmas ir edukuojantis užsiėmimas!

Kiekvienas dirbtuvių dalyvis išsineša namo:
10 ml. savos kūrybos aliejinių kvepalų buteliuką bei savo sukurto unikalaus kvapo formulę.
Dirbtuvės truks apie 2-3 valandas. Joms nereikia turėti jokių specialių žinių ar įgūdžių.
Įprasta dirbtuvių kaina: 30 EUR, tačiau užsiregistravusiems iki gruodžio 6 dienos, taikysime net 25 proc. nuolaidą, dirbtuvės kainuos tik 23 EUR!
Nepraleiskite progos įsigyti pigiau, REGISTRUOKITĖS JAU DABAR: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe7F3ocY…/viewform
P.S. – registruotis galite ir kultūros centro kasoje!

Gru
17
Sk
2023
Advento vakaras „Kalėdų paslaptis“ @ Elektrėnų Švč. Mergelės Marijos Kankinių Karalienės bažnyčia
Gru 17, 16:00 – 17:00
Gru
20
Tr
2023
Kentervilio pilies vaiduoklis | Animacinis kino filmas @ Elektrėnų kultūros centras
Gru 20, 17:30

Nuo gruodžio 8 dienos kino teatruose – paslaptinga, nuotaikinga, pilna smagaus juoko ir visai, visai nebaisi animacinė komedija mažiems ir dideliems apie vaiduoklį, nužengusį tiesiai iš literatūros klasiko Oskaro Vaildo kūrinio „Kentervilio pilies vaiduoklis“. 

Seras Saimonas de Kentervilis jau 300 metų vaidenasi savo pilyje ir labai mėgsta tai daryti! Ne vienas svečias išdrįsęs apsistoti vaiduoklio valdose greit iš ten pabėgdavo, o visa tai serui Kenterviliui sukeldavo daug smagaus juoko. Bet, kai senojoje pilyje apsigyvena ponas Otisas su savo šeimyna, senąjį vaiduoklį ištinka šokas! Pasirodo, naujiesiems pilies šeimininkams, vaiduokliški gąsdinimo „bajeriukai“ visai nebaisūs ir …truputį pasenę.  Kad ir kokį gąsdinimo būdą pasirinktų seras Kentervilis, šiuolaikiškai šeimynėlei tai tik dar labiau patinka! Senasis vaiduoklis skraido po savo pilį susiėmęs už galvos! Kur tai matyta! Jį, „gąsdinimo profesionalą“, sugebėjo kaip reikiant įbauginti pono Otiso padaužos dvynukai sūneliai Kentas ir Luisas. O ambasadoriaus Otiso žmona ponia Lukrecija pasiūlo jam tepaliuko, sutepti žvangančias grandines, nes prie tokio triukšmo užmigti neįmanoma! Serui Kenterviliui tai baisiausia gėda! Jeigu ir toliau taip bus, jis – seras Kentervilis amžiams praras šiurpiausio gąsdintojo reputaciją! Susidraugavęs su jaunąja panele Virginija, žavusis vaiduoklis papasakoja neįtikėtiną savo gyvenimo istoriją ir štai tada prasideda patys tikriausi, pilni įdomiausių paslapčių nuotykiai.

Keliaukite į paslaptingą vaiduoklių pasaulį smagiai pasijuokti, susipažinti su stebuklų ir paslapčių kupina Oskaro Vaildo kūryba, pasisemti pačios geriausios nuotaikos kino teatruose nuo gruodžio 8 dienos.

 

 • FILMO PREMJERA: 2023 12 08
 • REŽISIERIUS: Kim Burdon, Robert Chandler
 • AMŽIAUS CENZAS: N-7
 • TRUKMĖ: 89 min.
 • VAIDMENIS ĮGARSINO: Algirdas Dainavičius (Seras Kentervilis); Jurgis Damaševičius (Hairamas); Juozas Gaižauskas (sodininkas); Sergejus Ivanovas (Henris); Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė (Virginija); Neringa Varnelytė (Aldžernyn); Edita Zizaitė (ponia Amini);
 • ŽANRAS: nuotykių animacija
 • ŠALIS: Didžioji Britanija
 • ANONSAS: https://youtu.be/CqeZfnjDVXc?si=V_F3OT-5Y8Q7IQ9V
 • Bilieto kaina  5 €
Gru
21
Kt
2023
Sandra ir Viktoras @ Elektrėnų kultūros centras
Gru 21, 18:00

Gruodžio 21 d. Sandra ir Viktoras Elektrėnuose!
Sandra ir Viktoras publikai žada dovanoti gražiausias savo repertuaro dainas kaip „Apie tai“ , „Viskas dėl Tavęs“ , „Tu esi dangus“ , „Gyvenu tik dėl Tavęs“ , „Viena dalis“ , „Dar kartą“ , „Aš būsiu Tavo“ ir daugelis kitų kūrinių sujungsiantis tūkstančius širdžių vienu ritmu.
Bilietus platina Bilietai.lt – https://bit.ly/12_21_Elektrėnai ir kultūros centras
Gru
23
Št
2023
„Kalėdų šventė PATI didžiausia Dovana“
Gru 23, 11:00 – 12:00

 

Registracija į „Kalėdų šventė PATI didžiausia Dovana“ jau prasidėjo! 🙂
Šventė vyks gruodžio 23 dieną 11 valandą Elektrėnų kultūros centre, 3 aukšte.
Norintys dalyvauti, prašome užpildyti žemiau esančią registracijos formą (vietų kiekis ribotas):
https://forms.gle/oBbtgY56EbtFdhLo6
Projektas „Vaikų Kalėdos“ Lietuvoje vyksta nuo 1998 metų. Daugiau nei 200 skirtingų krikščioniškų bendruomenių dovanėlėmis bei nuoširdžia tarnyste pradžiugino daugiau nei 400 000 Lietuvos vaikų! „Vaikų Kalėdos” – tai unikalus ir didžiausias projektas visame pasaulyje, kurio tikslas pradžiuginti vaikus dovanėlėmis ir papasakoti jiems apie Dievo meilę.

Gru
27
Tr
2023
Išankstinė premjera | Milijonieriaus palikimas | Kino filmas @ Elektrėnų kultūros centras
Gru 27, 18:00

Komedijų „Trys milijonai eurų“ ir „Pats sau milijonierius“ scenaristas ir režisierius Tadas Vidmantas vėl mus juokina.
Nuoširdžiai juokingoje jo komedijoje „Milijonieriaus palikimas“ po padu žmonos Simos (Ineta Stasiulytė) laikomas kaimietukas Kęstas (Giedrius Savickas) ir jo netikėtai atsiradęs brolis, miestietis Vincas (Audrius Bružas) paveldi po penkis milijonus dolerių.
Dėdė iš Amerikos broliams, palieka ne tik krūvą pinigų. Kad gautų palikimą, Kęstas ir Vincas turi atlikti daugybę keistų užduočių.
Kad jos būtų tinkamai įvykdytos, Kęstą ir Vincą prižiūrės geraširdė notaro dukra Justė (Dovilė Kundrotaitė). O užduotys – vieną už kitą keistesnės: vyručiams teks ne tik organizuoti dėdės laidotuves, bet ir vogti obuolius, pardavinėti bulves, įlipti į karvės blyną ir padaryti dar krūvą neįmanomų dalykų. Kaip jiems seksis įgyvendinti tai, ką mirdamas sugalvojo dėdulė? Ar pavyks paimti milijonus? O gal jie taps tikrais broliais?

Gru
29
Pn
2023
Legendinės legendos Orestas ir Džilda Vaigauskai @ Elektrėnų kultūros centras
Gru 29, 18:00

Muzikinis reviu „Legendinės legendos“ – tai humoro muzikinis šou, sudarytas iš atskirų stand-up comedy bei muzikos numerių.  Šiame šou ORESTO IR DŽILDOS VAIGAUSKŲ duetas atskleis visas paslaptis iš legendarinės poros gyvenimo! „Iš tikrųjų praktiškai mes esame visą lietuvišką estradą įkvėpę, savo nevaržoma seksualine energija, savo įdomiu, bohemišku gyvenimu, todėl sužinosite tikrą tiesą apie auksinių šlagerių atsiradimą” – atskleidžia Orestas Vaigauskas. „Daugelis garsių lietuviškų dainų, dabar sulaukusių didelio populiarumo, yra kilę iš mūsų kažkada pasakytų frazių! Dėl to ir kviečiame į šį koncertą, kad Jūs pagaliau sužinotumėte visą tiesą su pačiomis smulkiausiomis ir intymiausiomis detalėmis! Oj, kiek daug jūs dar nežinote, žmonės…”, – antrina Džilda Vaigauskienė. Pažadame, vakaras bus nepakartojamas!

 • Akomponuoja: Mindaugas Putna
 • Garso režierius: Darius Stanaitis
 • Grimas: Kristina Šavelė, Zoja Vyliaudienė
 • Bilietus platina Elektrėnų kultūros centro bilietų kasa
 • Bilieto kaina: 24 – 28 €
Tradicinio šokio ritmu į Naujus metus!
Gru 29, 18:30 – 19:30