Vas
28
Tr
2024
Irklais per Atlantą | Kino filmas @ Elektrėnų kultūros centras
Vas 28, 18:00

Vienas žmogus, vienas vandenynas, šimtmečio istorija…
Tikras pasakojimas apie Aurimą Valujavičių, pirmąjį lietuvį, kuris niekieno nepadedamas leidosi į vieną didžiausių savo gyvenimo iššūkių – 8500 km kelionę per Atlantą irkline valtimi „Lituanica“, siekiant paminėti 90-ąsias S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą metines.
Pasinerti į vienatvę ir euforiją, skausmą ir džiaugsmą, nerimą ir viltį, kad Atlanto vandenynas bus perirkluotas nuo žemyninės Europos iki žemyninės Šiaurės Amerikos dalies ir Majamio krantas pergalingai pasiektas. Tik šios mintys Aurimo galvoje sukasi jau keletą metų, o į atvirą vandenyną jis leidžiasi po ilgiau nei dvejus metus trukusio intensyvaus pasiruošimo istorinei, o kartu ir rekordinei kelionei. Fizinis pasirengimas, psichologinė drausmė, griežta disciplina ir kasdien augantis adrenalinas dėl išsikelto tikslo, atmosferą tik dar labiau kaitina. Nesuskaičiuojamos valandos ir dienos darbo Aurimą priveda prie taip ilgai laukto kelionės starto, ankstų Kalėdų rytą. Svarbiausia jo taisyklė – niekada nesustoti irkluoti!

Kiekvienam savas Atlantas. Kelionė kartu prasideda jau sausio 19d.
⭐️REŽISIERIUS IR SCENARIJAUS AUTORIUS: AURIMAS VALUJAVIČIUS
⭐️MONTAŽO REŽISIERIUS: LUKAS ČESTOVAS
⭐️PRODIUSERIS: AURIMAS VALUJAVIČIUS
⭐️GARSO DIZAINAS: LAURYNAS KAMARAUSKAS, AGATAS SAVICKIS, MARTYNAS MIKNYS
⭐️OPERATORIAI: ARTŪRAS GORBAČ, RYTIS JANKAUSKAS, AURIMAS VALUJAVIČIUS
⭐️MUZIKA: SIMON GIMELSTEIN
⭐️SPALVŲ KOREKCIJA: ARTŪRAS GORBAČ
⭐️AKTORIAI: AURIMAS VALUJAVIČIUS
⭐️Bilieto kaina 6 €
⭐️Premjera: 2024 m. sausio 19 d.
⭐️Žanras: Dokumentika
⭐️Trukmė: 100 min.
⭐️Amžiaus cenzas: N-7 (planuojamas)
⭐️Platintojas: VšĮ „Valujavičiaus kelionės“
⭐️Nuoroda į lietuviškai subtitruotą treilerį: https://youtu.be/HbKXOm3rbIo?si=1ptEcE5pKgP9gCvH
Vas
29
Kt
2024
Brolių anekdotų šou @ Elektrėnų kultūros centras
Vas 29, 18:00 – 19:30

Vargu, ar Lietuvoje reikia papildomai pristatinėti brolius Lavrinovičius.

Šie vyrai – tai tikros Lietuvos krepšinio legendos, kurie daugybę metų garsėjo ne tik dėjimais iš viršaus ar taikliais tritaškiais, bet ir itin subtiliu humoro jausmu.
Pergalės krepšinio aikštelėje – jau praeitis, todėl atėjo laikas pergales skinti ant scenos. Pažinkite Darjušą ir Kšištofą naujame amplua!
Projektas „Brolių anekdotų šou“ leidžiasi į turą po Lietuvos scenas. Jo metu išgirsite daug negirdėtų, iš koto verčiančių anekdotų, kuriuos papildys juokingiausios istorijos iš brolių krepšinio karjeros.
Kaip ir pridera tikram šou, ant scenos bus ir muzikantas.
Tikriems anekdotams lemta sugrįžti!
______
N-16
Įspėjimas – renginyje bus naudojama necenzūrinė leksika.

Kov
2
Št
2024
Kaziuko mugė Elektrėnuose! @ Elektrėnų kultūros centras
Kov 2, 11:00 – 15:00

Kaziuko mugė, kasmetinis pavasario renginys, kuris tradiciškai suburia amatininkus, prekeivius ir šventės mėgėjus. Šiemet Kaziuko mugė įgauna naują atspalvį – milžiniška prekybos aikštė prasidės nuo Elektrėnų kultūros centro iki profesinio mokymo centro kiemo. Elektrėnų Kaziuko mugėje lankytojai galės pasigrožėti ir įsigyti įvairių rankų darbo dirbinių: nuo tradicinių keramikos gaminių, medinių žaislų, rankų darbo papuošalų iki šiuolaikiškų dizaino dirbinių.

Nuo 12 valandos kultūros centro aikštėje koncertuos liaudiškos muzikos grupė „Sieliai“.

Kviečiame visus į prekybos šurmulį!

Kov
3
Sk
2024
NEĮVYKS | Tarptautinis koncertas ”Čigoniškos sielos netylančios stygos” | Elektrėnai @ Elektrėnų kultūros centras
Kov 3, 17:00

‼Dėmesio‼
Informuojame, kad Tarptautinis koncertas „Čigoniškos sielos netylančios stygos“ | Elektrėnai, kuris turėjo vykti kovo 3 d. 17 val. Elektrėnų kultūros centre NEĮVYKS.
Pinigus už įsigytus bilietus kultūros centro kasoje galite susigražinti Elektrėnų kultūros centro bilietų kasoje.
Bilietų kasos darbo laikas:
I-V 12- 18 val.
VI 12- 15 val.

Kovo 3 d. 17.00 val. Elektrėnų Kultūros Centre vyks nuotaikingas Tarptautinis koncertas  Čigoniškos sielos netylančios stygos. Tai dainos, šokio ir muzikos šėlsmas, kuriame apjungti: gaivališkas temperamentas, aistringi šokiai ir gražiausi visų pamėgti pasauliniai hitai.  Savo kerais jus užburs Tarptautinių konkursų laureate, žavingoji dainininkė-šokėja Sofi  Kabo (Ispanija), specialiai šiam projektui išmokusi lietuvių kalbą. Publikos sielos stygas virpins dainininkas-gitaristas Agry  Rich (Airija) bei instrumentalistas- Mihaels Novikofs (Latvija). Uždegančiais šokiais visus žavės temperamentingos čigoniško šokio žvaigždės iš Ukrainos. Žiūrovų laukia tikra šventė, kurią sukūrė gr.“Hiperbolė” legenda, mmaestro Viktoras Prapras, kurio pasirodymas scenoje nepaliks salėje abejingų. Taip pat sceną papuoš 30 komplektų spalvingų sceninių rūbų ir puiki scenografija. Šis įspūdingas šou pelnė apdovanojimus Tarptautiniuose festivaliuose Slovakijoje, Lenkijoje ir Latvijoje. Būtinai aplankykite šį nuostabų reginį!                                                                                

Informacija ir bilietų platinimas:  www.bilietai.lt  ir kultūros  centro  kasoje

Bilietų kasos darbo laikas:  I – V 12 – 18 val.   VI 12 – 15 val.

Kov
6
Tr
2024
Sparnuoti herojai | Animacinis kino filmas @ Elektrėnų kultūros centras
Kov 6, 17:30

Reaktyvinis lėktuvėlis Džetas ir geriausi jo draugai Donis, Dizė ir Džeromas – linksmi sparnuoti keliautojai pristatantys įvairiausius siuntinius vaikams net ir į tolimiausius miestelių kampelius. Tačiau vieną gražią dieną sklandų jų komandos darbą sudrumsčia klastingas piktadarys Bilis Vilis, kurio vienintelis siekis – pasitelkiant įvairiausius robotukus sukelti žemėje kuo didesnį chaosą. Visų žmonių likimas dabar priklauso tik nuo Džeto ir jo komandos narių drąsos bei greičio!
Ar suspės jie laiku įveikti priešą? Į spalvingą nuotykį drauge su atgijusiais SUPER WINGS žaislais filme „Sparnuoti herojai“ kylame nuo vasario 16 dienos.
Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.
Režisierius: Jeong Gil-hoon
Super Wings the Movie: Maximum speed (dubbed) (2024)
Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos
Sukurta: Pietų Korėja
Kino teatruose nuo: 2024-02-16
Trukmė: 1h 29 min
Sveiki atvykę į „Sparnuotų herojų“ pasaulį!

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=c1UaBBx9T6U

Bilieto kaina 5 €
Kov
8
Pn
2024
Kęstutis Jablonskis ir Simona | Koncertas @ Elektrėnų kultūros centras
Kov 8, 18:00

Kviečiame į Kęstučio Jablonskio ir Simonos koncertą.
Bilieto kainą 15 €
Bilietus galite įsigyti Elektrėnų kultūros centro bilietų kasoje.

Kov
9
Št
2024
Aidas Manikas ir Monika Katunskytė | koncertas, skirtas Vitalijai Katunskytei atminti @ Elektrėnų kultūros centras
Kov 9, 16:00 – 17:30

Kovo 9d. 16val. Elektrėnų kultūros centre vyks koncertinė programa, skirta Vitalijai Katunskytei atminti.

Gražiausias dainas ir gerą nuotaiką dovanos estrados primadonos dukra, nuostabi dainininkė Monika Katunskytė. Monika sugrįžo į sceną, kad galėtų išpildyti mamos norą ir pažadą – tęsti koncertinę kelionę su savo nuostabiomis meilės melodijomis. Atlikėja visada žavėjo klausytojus savo išskirtinio tembro balsu ir išvaizda.
Nuoširdžių dainų atlikėjas ir kūrėjas, Aidas Manikas koncerte pristatys dainas iš savo naujojo CD ,,Pabūkim dviese – gražiausios dainos iš širdies į širdį”. Aidas jau dvidešimt metų scenoje, apvažiavęs Lietuvą su savo soline programa bei atlikėjomis A. Pilypaite, L. Žemaityte, Giulija. Šešerius metus koncertavo su šviesios atminties dainininke Vitalija Katunskyte visoje Lietuvoje. Aido dainos, tai širdies dainos, kurios paliečia paprasto  žmogaus širdį, kuris sugeba mylėti save, kitus ir dainą.
Ateikite pabūti kartu.
Nuoširdžiai laukiame!
Su meile, Aidas ir Monika.
Kov
11
Pr
2024
Kovo 11-osios šventinis koncertas @ Elektrėnų kultūros centras
Kov 11, 13:00
Kov
13
Tr
2024
Mūza | Kino filmas @ Elektrėnų kultūros centras
Kov 13, 18:00

Kūrybinės dokumentikos pilnametražis filmas apie garsią Lietuvos pianistę Mūzą Rubackytę – muzikinis menininkės portretas, atskleidžiantis biografinius momentus ir jos svajonių augimą, žlungant totalitariniam režimui. Sėkmės istorija, kai griūna sienos ir išsilaisvina tauta, o ilgus metus suvaržytas talentas prasiveržia į platųjį pasaulį.

Ši kino kelionė tarp Vilniaus, Paryžiaus, Budapešto ir Ženevos kartu su genialia Lietuvos pianiste atskleis filmo žiūrovams aukštosios muzikos pasaulio užkulisius bei grožį. Kelionėje lydės atviras menininkės pasakojimas, apie tai, ką reiškia laisvė, meilė, pašaukimas bei kokia buvo jos talento atskleidimo kaina.
Režisierė ir scenarijaus autorė: Agnė Marcinkevičiūtė
Prodiuserė: Živilė Gallego („Fralita Films“)
Operatorius: Rytis Kurkulis
Garso režisierius: Jonas Jocys

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=ltVB891yDF0

Bilieto kaina 6 €

Kov
15
Pn
2024
MultiZaurai Virtuali Kelionė Dinozaurų Pasaulį!
Kov 15, 19:00

Multimedijinis šou „MultiZaurai“ – tai virtuali kelionė į dinozaurų pasaulį ant didelio ekrano su mokslininkų aktorių palyda iš teletransportacijos centro.

Jūs pateksite į paslaptingąją salą, praleisite daugybę milijonų metų, matysite ant didelio ekrano atgijusius roplius, tyrinėsite dinozaurų pėdsakus, bandysite su jais bendrauti viena kalba ir netgi padėsite išsiveržti jų atžaloms. O svarbiausia, jūs atliksite sunkią misiją – gelbėsite salą ir visus dinozaurus nuo ugninio vulkano.
Valdyti gamtos reiškinius ir keliauti laiku galėsite su unikaliom šviesos diodų apyrankėmis. Panirkite į dinozaurų pasaulį!
Kaip „MultiZaurai“ skiriasi nuo kitų vaikų šou?
ŠIS – NAUJAS PASIRODYMŲ FORMATAS
Spektakliai, naudojantys multimedijines technologijas ir šviesos diodų įrenginius, neseniai užvaldė Europos sostines. Tačiau mūsų šou visiškai sukurtas scenaristų, dizainerių, technikų, animacijos kūrėjais ir animatoriais.
KIEKVIENAS ŽIŪROVAS – ŠOU DALYVIS
Tu ne tik stebi įdomų veiksmą, bet ir aktyviai dalyvauji jame. Kiekvienas žiūrovas gauna interaktyvią apyrankę, kuri padeda valdyti šou siužetą ir suteikia supergalias.
Trukmė: 1 valanda
Rekomenduojamas vaikams nuo 4 metų. Vaikai iki 3 metų gali nemokamai lankyti šou, neužimant atskiros vietos