Bal
27
Št
2024
Mėgėjų meno kolektyvų koncertas „Pavasario aidai“ @ Elektrėnų kultūros centras
Bal 27, 15:00 – 17:15

Paskutinį balandžio šeštadienį, 27 d., 15 val., Elektrėnų kultūros centre skambės gražiausi mėgėjų kolektyvų kūriniai. Pavasaris – tai atgimimo ir atsinaujinimo laikas, tad kultūros centro kolektyvai pasiruošę klausytojus nustebinti naujomis melodijomis ir harmoningais sąskambiais, kurie pripildys mūsų širdis šiluma ir džiaugsmu.

Nepraleiskite progos būti dalimi šios šviesios ir dainingos pavasario šventės! 🌈✨

Geg
1
Tr
2024
Šiuolaikinės muzikos ir meno festivalis ARS NOVA’24 @ Elektrėnai
Geg 1, 12:00 – Geg 31, 21:00
🌟 ARS NOVA festivalis antrą kartą grįžta į Elektrėnų miestą, kad pripildytų mūsų dienas kūryba, muzika ir menais! 🎭🎶
Visą gegužės mėnesį vyksiantis ARS NOVA festivalis pristatys cirko, muzikos, poezijos, šokio bei teatro pasirodymus. Taip pat skirtingose miesto erdvėse atrasime šiuolaikinių menininkų darbus (instaliacijas, tapybą, fotografiją ir t.t.).
Tai ne tik festivalis, tai menų sambūris, kviečiantis pažinti, išmokti ir išgyventi kultūrą kartu. Nebūkite tik žiūrovai, būkite dalis menų šventės! 🪇
Visi festivalio renginiai NEMOKAMI.
PROGRAMA:
Gegužės 4 dieną 16 valandą Lietuvos Valstybės Atkūrimo Šimtmečio aikštėje – šiuolaikinio cirko performansas „Marinara“ (atlieka Konstantin Kosovec, Izabelė Kuzelytė);
Gegužės 11 dieną 17 valandą Elektrėnų kultūros centre – braziliškos/world muzikos grupės „Samba Me“ koncertas (Eglė Petrošiūtė (vokalas), Fernando Paiva (būgnai, perkusija, vokalas), Djâmen Farias (gitara, vokalas), Matheus Nicolaiewsky (bosinė gitara);
Gegužės 18 dieną 18 valandą Elektrėnų skulptūrų parke – poetės Vislavos Šimborskos poezijos skaitymai iš Tomo Venclovos verstos poezijos rinktinės „33 eilėraščiai“ (poeziją skaitys aktorė Aldona Vilutytė, šiuolaikinės muzikos programą atliks saksofonininkas Kazimieras Jušinskas);
Gegužės 25 dieną 15 valandą Lietuvos Valstybės Atkūrimo Šimtmečio aikštėje – šiuolaikinio šokio performansas „Lietaus anatomija“ (šokėjos Elmyra Ragimova, Sigita Juraškaitė);
Gegužės 30 dieną 18 valandą Elektrėnų kultūros centre – audiovizualinis spektaklis visai šeimai „Kelionė į kitą mišką“ (rež. Saulė Degutytė-Šiekštelienė);
Gegužės 31 dieną 19 valandą Lietuvos Valstybės Atkūrimo Šimtmečio aikštėje – Afrikos tradicinių dainų ir šokių grupė „Ballet Saly Velingara“ iš Senegalo.
ARS NOVA Elektrėnų miesto meno parodoje dalyvauja:
Evelina Dapkutė, Justina Šikšnelytė, RESH, Vitas Umbrasas, Viktorija Zubavičiūtė, Timotiejus Norvila, Vira Overchenko, Elinga Garuolytė, Gintarė Dapkuvienė, Greta Suslavičiūtė
Festivalį dalinai finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Elektrėnų savivaldybė
Informaciniai rėmėjai: Elektrėnų žinios, Elektrėnų kronika, Trakų žemė, Kaišiadorių atspindžiai, Kaišiadorių aidai
Partneriai: Elektrėnų turizmo informacijos centras, Paragauk Pats Bistro, Vero Cafe
Organizatorius: asociacija „Muzikos kalviai“

Geg
4
Št
2024
Marinara Šiuolaikinio cirko performansas-spektaklis (ARS NOVA)
Geg 4, 16:00

„Marinara” – tai pomidorai, aliejus, česnakai bei žolelės. Stebuklas vos iš kelių ingredientų – pora minučių ir galima mėgautis! Neatskiriamai sumaišyti prieskoniai ne tik puikūs iš savęs, tačiau ir papildo vienas kito skonį bei sukuria tobulą bazę bet kam, ką sugalvosite. Linksmas spektaklis visai šeimai „Marinara” įtraukia oro akrobatiką ir šokį.

Atlieka: Konstantin Kosovec, Izabelė Kuzelytė.
Data: gegužės 4 dieną 16 valandą.
Vieta: Lietuvos Valstybės Atkūrimo Šimtmečio aikštėje (Elektrėnai).
Renginys NEMOKAMAS
Organizatorius: asociacija „Muzikos kalviai“
Festivalį dalinai finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Elektrėnų savivaldybė
Informaciniai rėmėjai: Elektrėnų žinios, Elektrėnų kronika, Trakų žemė, Kaišiadorių atspindžiai, Kaišiadorių aidai
Partneriai: Elektrėnų turizmo informacijos centras
,,Tie iš bazaro” stand up | Elektrėnai
Geg 4, 19:00

Deividas ir Nedas. Tai du draugai, kurie sugalvojo sujungti jėgas ne tik podcast’o, bet ir stand up’o aikštelėje. Jau gegužės 4d. ELEKTRĖNUOSE galėsite išvysti Deivido ir Nedo NAUJAS, niekur negirdėtas ir LABAI JUOKINGAS programas. Jeigu norite gerai praleisti vakarą, užsukite pas mus, mes tuo pasirūpinsime. Iki susitikimo! 🙌

Apšildantis komikas – Deividas Liudvinavičius
Geg
8
Tr
2024
Drakonų sergėtoja | Animacinis kino filmas @ Elektrėnų kultūros centras
Geg 8, 17:30

Nepatikėsite, bet seniai seniai, žiloje senovėje žmonės draugavo ne su kuo kitu, o su stebuklingaisiais drakonais! Deja, ši draugystė ilgai netruko… Užslinkus tamsiesiems amžiams drakonus pradėta gaudyti, o sugavus – kalinti giliuose požemiuose, paliekant juos užmarštin. Tačiau, tolimoje tvirtovėje gyvenančiai mergaitei Ping pavyksta išlaisvinti paskutinį išlikusį drakoną, su kuriuo ji leidžiasi į ilgą ir pavojingą kelionę tam, jog užkirstų kelią visos drakonų giminės išnykimui.
Įspūdinga istorija apie neįtikėtiną draugystę virtusia legenda filme „Drakonų sergėtoja“ – tik kino teatruose nuo balandžio 19 dienos.

☘️Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.
Režisierius: Salvador Simó, Jianping Li
☘️Scenarijaus autoriai: Carole Wilkinson, Pablo I. Castrillo, Ignacio Ferreras, Rosanna Cecchini, Wang Xianping
☘️Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos
☘️Sukurta: Ispanija, Kinija
☘️Trukmė: 1h 39 min
☘️Bilieto kaina 5 €
Geg
11
Št
2024
Eglė Petrošiūtė ir Samba Me World muzikos koncertas (ARS NOVA) @ Elektrėnų kultūros centras
Geg 11, 17:00

Samba Me – keliaujanti world muzikos grupė, save kildinanti iš braziliškos muzikos tradicijų. Keturių pasišventusių improvizuojančių muzikantų meistrystė, jų susigrojimas, melodingos širdį glostančios dainos ir karšti ritmai – Maracatú , Samba, Ijexá , Choro, Jongo, Baiã o, Candomblé ir kt. – įtraukia publiką į autentiškos muzikinės išraiškos aktą.

Jų koncertai visada būna dinamiški – nuo ramios sušildančios bossa novos iki truputį laukinių būgnų šou momentų, kuomet ne tik muzikantai, bet ir publika gali išsilaisvinti iš “normalumo” pančių ir visiškai atsipalaiduoti bei atverti vaizduotę.
Data: gegužės 11 dieną 17 valandą.
Vieta: Elektrėnų kultūros centras.
Renginys NEMOKAMAS
Organizatorius: asociacija „Muzikos kalviai“
Festivalį dalinai finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Elektrėnų savivaldybė
Informaciniai rėmėjai: Elektrėnų žinios, Elektrėnų kronika, Trakų žemė, Kaišiadorių atspindžiai, Kaišiadorių aidai
Partneriai: Elektrėnų turizmo informacijos centras
Geg
15
Tr
2024
Milijonieriaus palikimas | Kino filmas @ Elektrėnų kultūros centras
Geg 15, 18:00

Žanras: Komedija
Sukurta: Lietuva
Režisierius: Tadas Vidmantas
Vaidina: Giedrius Savickas, Audrius Bružas, Ineta Stasiulytė
Kino teatruose nuo: 2023-12-29
Trukmė: 1h 24 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Komedijų „Trys milijonai eurų“ ir „Pats sau milijonierius“ scenaristas ir režisierius Tadas Vidmantas vėl mus juokina.
Nuoširdžiai juokingoje jo komedijoje „Milijonieriaus palikimas“ po padu žmonos Simos (Ineta Stasiulytė) laikomas kaimietukas Kęstas (Giedrius Savickas) ir jo netikėtai atsiradęs brolis, miestietis Vincas (Audrius Bružas) paveldi po penkis milijonus dolerių.
Dėdė iš Amerikos broliams, palieka ne tik krūvą pinigų. Kad gautų palikimą, Kęstas ir Vincas turi atlikti daugybę keistų užduočių.
Kad jos būtų tinkamai įvykdytos, Kęstą ir Vincą prižiūrės geraširdė notaro dukra Justė (Dovilė Kundrotaitė). O užduotys – vieną už kitą keistesnės: vyručiams teks ne tik organizuoti dėdės laidotuves, bet ir vogti obuolius, pardavinėti bulves, įlipti į karvės blyną ir padaryti dar krūvą neįmanomų dalykų. Kaip jiems seksis įgyvendinti tai, ką mirdamas sugalvojo dėdulė? Ar pavyks paimti milijonus? O gal jie taps tikrais broliais?

Filmas lietuvių kalba, be subtitrų.
Režisierius: Tadas Vidmantas
Vaidina: Giedrius Savickas, Audrius Bružas, Ineta Stasiulytė
Bilieto kaina 6 €
Geg
17
Pn
2024
Spektaklis „Valentino ragai“ @ Elektrėnų kultūros centras
Geg 17, 18:00

Šiandien vis dar baiminuosi dėl rytojaus – galimai naujos koronaviruso atmainos, grėsmių Lietuvai, karo Ukrainoje, plūstančių pabėgėlių. Baugu, kad gali būti vėl uždarytos sienos, sustabdytos kelionės, nutilę renginiai ir vietoje žmonių bendravimo atsivėrusi tuštuma. Todėl nutariau neatidėlioti spektaklio rodymo datos ir pradėjau viešinti jį po Lietuvą.. Pjesę „Valentino ragai” parašiau remdamasi dviem savo novelėmis , kuriose aprašiau tikrus įvykius Jonavoje(1987 m.) ir miestelėnų meilės istorijas(2015 m.). Visada maniau, kad poelgiai yra svarbesni už žodžius. Tikiu žmonių gerumu, pati nepaklustu stereotipams ir išankstinėms nuostatoms.

Esu buvusi Jūsų mieste 2022 m., Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje pristačiau savo antrą novelių knygą „Angelų vasara“. Sugrįžau vėl, nes nuoširdžiai patiko jūsų miestelėnų šiltas priėmimas ir nuostabus liepos mėn. vakaras!

Trumpai apie spektaklį „Valentino ragai“ tai – kūrybinis tiltas. Toks buvo mano sumanymas ir pavyko sujungti du krantus Panevėžį ir Jonavą, į veiksmą įtraukti tų miestų gyventojus. Spektaklio siužeto nerašysiu, tai intriga. Aktorius pamatysite reklamoje LEDEKRANE. Spektaklis patiks ir pagyvenusio amžiaus žmonėms ir jaunimui, linksmas, intelektualus su gera pabaiga.

Spektaklio režisierius – Marius Cemnickas. Vaidina du J. Miltinio dramos teatro aktoriai:  Marius Cemnickas ir Jolita Skukauskaitė. Trys jonaviečiai  aktoriai: Gediminas Gutauskas, Kristina Adukaitė, Ernesta Legienė.

M..Cemnickas – režisierius, aktorius – gimė 1986 m. 2010 m. Klaipėdos universitete baigė Režisūros studijų programą ir tais pačiais metais buvo priimtas dirbti aktoriumi į J. Miltinio dramos teatrą. Režisavo du spektaklius: „Rotšildo smuikas” (2014 m.) ir „Snaigės pasaka” (2018 m.).

Skukauskaitė gimė 1980 m. 2020 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė Teatro ir kino vaidybos studijas, vadovaujamas A. Latėno ir A. Savickaitės. 2003 m. pradėjo dirbti J. Miltinio dramos teatre aktore. 2022 m. Auksinio scenos kryžiaus laureatė Aktorių ansamblio kategorijoje už spektaklį „Laukys”.

Gutauskas – režisierius, aktorius – gimė 1988 m. 2013 m. baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, 2023 m. įgijo Teatro ir muzikos magistro laipsnį. Dirba Jonavos kultūros centre Teatro skyriaus vadovu ir režisieriumi. Jonavoje režisuoti šie spektakliai: Martin Bellemare „Laisvė” (2018 m.), J. L. Lagarce „Gyvenimo šiuolaikinėje visuomenėje taisyklės” (2018 m.), kalėdinė muzikinė pasaka „Kur pradingo dūda Jono?” (2019 m.).

Adukaitė dirba Jonavos Grigorijaus Kanovičiaus viešojoje bibliotekoje kultūros projektų vadove. Vaidino J. Andriulevičiaus režisuotame spektaklyje „Trys aukštos moterys”. Kristina gimė 1984 m. 2007 m. VU baigė Kultūros vadybos bakalauro studijas, 2009 m. jgijo VDU Lyginamųjų kultūros studijų magistrės laipsnį.

Legienė dirba lietuvių kalbos mokytoja Bukonių mokykloje-daugiafunkciame centre. Gimė 1985 m. 2009 m. VDU baigė Lietuvių kalbos filologijos studijas, įgijo pedagogės kvalifikaciją. Nuo mažens šoka, dainuoja, dalyvauja įvairiuose konkursuose. Mokykloje lankė dramos studiją. Vaidyba, dainavimas, renginiai – jos gyvenimo variklis, pašaukimas, atgaiva sielai. Scenoje nuostabų balsą turinti Ernesta dainuos gyvai.

Pasidalinsiu kelių aktorių išsakytomis mintimis.

“ Spektaklis „Valentino ragai” apie praleisto šanso nebuvimą. Juk yra posakis: „Kai Dievas uždaro duris, atidaro langą”… Tik kartais taip stipriai įbedam kaktas į tą langą, kad paprasčiausiai sunku jį atidaryti…” ( J. Skukauskaitė).

„Apie spektaklį „Valentino ragai” pasakysiu Frydriko Nyčės žodžiais: „Kas turi kam gyventi, ištvers bet kokį kaip. Kas žino dėl ko, tas gali išgyventi bet ką.”( K. Adukaitė).

Valentino ragai premjera sulaukė didelio vietos gyventojų susidomėjimo. Renginio vakarą Jonavos kultūros centro Didžiojoje salėje buvo užpildytos visos 600 sėdimos vietos.

Su nekantrumu laukiu spektaklio Elektrėnų KC gegužės  17 d. 18 val..

Eitvydė Pranevičienė

Jonavoje gyvenanti novelistė,

dailininkė, pjesės ir scenarijaus autorė.

Geg
22
Tr
2024
Draugų lažybos | Kino filmas @ Elektrėnų kultūros centras
Geg 22, 18:00

Mokyklos draugai Karolis (Mantas Stonkus), Šampūnas (Justinas Jankevičius), Tankas (Andrius Žiūrauskas) ir Princas (Valentinas Krulikovskis) užsiknisę gyvena savo gyvenimus. Lietuvoje sėkmingas verslininkas Karolis turi problemą – neištikimą žmoną Kotryną (Gelminė Glemžaitė), reklamų režisierius Šampūnas eina nuo vienos mergos prie kitos, Tankas, nors ir kietas karininkas, gyvena su mama ir suskystėja išvydęs moterį, trijų vaikų tėvas Princas su žmona laukia ketvirto kūdikio ir vos suduria galą su galu.
Seni draugai susitinka klasės susitikime. Gerai pasilinksminę, o širdyse dar ir jausdami, kad reikia keisti savo gyvenimus, draugai susilažina. Pirmoji lažybų užduotis trikdanti – draugai turi išsirengti nuogai ten, kur yra. Nepaisant jokių aplinkybių.
Plikais užpakaliais pasivaikščioję po ofisą, karinėse pratybose, susitikime su buvusia mylimaja ir netgi vaikų darželyje, draugai tęsią lažybas, kurios reikalauja visą didieną sakyti tik tiesą. Kokia bus trečioji užduotis, kur draugus nuves lažybos? Ar po viso to jie vis dar liks draugais? Viską sužinosite gerų aktorių ir geros vaidybos komedijoje „Draugų lažybos“.
Filmas lietuvių kalba, be subtitrų.
Amžiaus cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Žanras: Komedija
Sukurta: Lietuva
Režisierius: Justinas Krisiūnas
Vaidina: Mantas Stonkus, Justinas Jankevičius, Andrius Žiurauskas, Valentinas Krulikovskis, Gelminė Glemžaitė Nijolė Narmontaitė, Milda Noreikaitė, Vytautas Kaniušonis, Aldona Vilutytė, Indrė Jaraitė
Kino teatruose nuo: 2024-02-16
Trukmė: 1h 45 min
Cenzas: N-16
Bilieto kaina: 6 €

Geg
24
Pn
2024
Draugystės koncertas ,,Su daina per gyvenimą” @ Elektrėnų kultūros centras
Geg 24, 15:00