Geg
2
An
2023
Gabrielės Krulytės tapybos darbų paroda
Geg 2, 0:00 – Bir 2, 0:00

 

Geg
27
Št
2023
Šiuolaikinės muzikos ir meno festivalis ARS NOVA
Geg 27, 12:00 – Geg 28, 20:00
Šiuolaikinės muzikos ir meno festivalis ARS NOVA’23 jau gegužės 27-28 dienomis duris atvers Elektrėnų kultūros centre bei taps atviru muziejumi – stebins menininkų darbais, muzikiniais pasirodymais ir performansais.
2 dienas šiuolaikinis menas užpildys visas įmanomas ir netikėčiausias kultūros centro erdves – drabužines, koridorius, meno kolektyvų repeticijų patalpas ir t.t.
Šiuolaikinės muzikos ir meno festivalio ARS NOVA’22 tikslas yra atspindėti Lietuvoje egzistuojančius šiuolaikinės muzikos ir meno procesus, ugdyti žiūrovo sampratą apie šiuolaikinius meno ir kultūros reiškinius, atskleisti jų savitumą ir ištakas, ryšius su pasaulio meno ir kultūros procesais, edukuojant Elektrėnų miesto ir visos savivaldybės gyventojų meninį suvokimą.
Festivalio ARS NOVA’22 dalyviai, tai šiuolaikinės muzikos ir meno propaguotojai, aktyviai dalyvaujantys įvairiuose šiuolaikinio meno festivaliuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.
Projektas dalinai finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos.

Geg
29
Pr
2023
Virtualios realybės filmas ,,Angelų takais”, pagal M. K. Čiurlionio kūrinių motyvus @ Elektrėnų kultūros centras
Geg 29, 12:00 – Geg 31, 19:30
Bir
3
Št
2023
Šokių pynė 2023 | Respublikinis Tautinių šokių festivalis @ Elektrėnų amfiteatras
Bir 3, 17:00
Bir
4
Sk
2023
Vaikų pop chorų festivalis „Mano vaikystės Lietuva“ (skirtas Vaikų gynimo ir Tėvo dienai paminėti) @ Elektrėnų amfiteatras
Bir 4, 14:00 – 16:00
Gru
17
Sk
2023
Čigoniškos sielos netylančios stygos | Tarptautinis projektas-koncertas
Gru 17, 17:00

Jeigu ilgais, niūriais vakarais  jus apims liūdesys, aplankykite  Tarptautinį projektą-koncertą Čigoniškos sielos netylančios stygos, kuris vyks gruodžio 17d. 17.00. Elektrėnų  Kultūros Centre. Tai dainos, šokio ir muzikos šėlsmas, kuriame apjungti: gaivališkas temperamentas, aistringi šokiai ir gražiausios visų pamėgtos melodijos. Savo kerais jus užburs dainininkė-Tarptautinių konkursų laureate Sofi  Kabo (Ukraina), specialiai šiam projektui išmokusi lietuvių kalbą. Jai talkins TV projekto „Lietuvos Balsas“ finalininkas, dainininkas ir smuiko virtuozas – Enriko Klinč, kuris savo profesionalumu yra jau ne kartą pakerėjęs Lietuvos publiką. Žiūrovų sielos stygas virpins gitaros meistras ir dainininkas-Agris Rič (Latvija),taip  pat perkusininkas, „Eurovizijos“ Tel Avive finalininkas –Artur Aeropetian (Armenija) . Uždegančiais šokiais visus žavės temperamentingos čigoniško šokio žvaigždės: Alina Safronova (Ukraina), Julianna Maske-Rožkova ir Laiza Akimova (Latvija)  bei  Ieva Eisimantė (Lietuva). Įspūdingo pasirodymo metu sceną papuoš 40 komplektų spalvingų sceninių rūbų ir puiki scenografija. Šį projektą, kuris pelnė apdovanojimus Tarptautiniuose festivaliuose Lenkijoje, Slovakijoje  ir Suomijoje sukūrė žinomas prodiuseris bei grupės “Hiperbolė“ legenda -Viktoras Prapras. Būtinai aplankykite šį nuostabų reginį, nes žiūrovai visoje Europoje audringomis ovacijomis išlydėdavo atlikėjus po kiekvieno jų pasirodymo!            Informacija ir bilietų platinimas:  www.bilietai.lt  ir Kultūros  Centro kasoje