Paroda „Tėvynės labui“ ir dok. filmo „Nepaprasta auka“ peržiūra

Sausio 15 dieną, 17:30 val., kviečiame į piešinių konkurso „Tėvynės labui“ parodos atidarymą ir istorinio dokumentinio filmo apie partizano Juozo Vitkaus-Kazimieraičio gyvenimo dramą „Nepaprasta auka“ peržiūrą.

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui ir Lietuvos kariuomenės atkūrimo 100-mečiui paminėti rengtas tarptautinis mokinių piešinių konkursas apie Lietuvos kariuomenę, kuriuo skatinta domėtis valstybės ir kariuomenės istorija, ugdyti meilę ir pagarbą tėvynei. Gražiausių piešinių parodos atidarymo metu bus pagerbti konkurso dalyviai, o muzikinę dovaną įteiks Vievio meno mokyklos moksleiviai.

Istorinį dokumentinį filmą, skirtą pasipriešinimo kovų pradininkui, partizanų vadui, pulkininkui Juozui Vitkui-Kazimieraičiui atminti dovanoja seimo narys Žygimantas Pavilionis. Filmą pristatys režisierė Agnė Zalanskaitė.

Susitikime sausio 15 dieną, 17:30 val., Elektrėnų kultūros centre ir prisiminkime vieną sudėtingiausių Lietuvos istorijos laikotarpių, puoselėdami istorinės atminties kultūrą ir ruošdamiesi atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečio iškilmėms.

Renginys nemokamas.

Laukiame Jūsų!

#tevyneslabui
#nepaprastauaka

Share Button