Renginiai

Vas
14
Pr
2022
Laimutės Širvydienės tapybos darbų paroda ,,GRAŽI TU MANO, BRANGI TĖVYNE“
Vas 14, 9:41 – Kov 14, 10:41
Kov
4
Pn
2022
PILĖ | Animacinis kino filmas
Kov 4, 17:30

Trukmė: 1 Val. 29 min.

Ūkanotosios Uolos mieste gyvenanti mažoji našlaitė Pilė jau seniai išmoko pati pasirūpinti tiek savimi, tiek savo bičiulėmis žebenkštimis Grife, Retufe ir Rajūne. Kad išgyventų, dažniausiai mergaitė kniaukia maistą iš piktojo Tristano pilies. Vieną dieną, bėgdama nuo pilies sargų, Pilė apsivelka rastus nuostabaus grožio drabužius ir staiga visi miesto gyventojai ją ima vadinti princese. Į netikėtai iš kažkur atsiradusią princesę dėmesį atkreipia ir pilies valdytojas Tristanas. Jis jau atsikratė teisėto sosto paveldėtojo princo Rolando, pavertęs jį vištučiu – pusiau katinu, pusiau višta, tad negali patikėti, kad dabar iš sosto jį išversti gali kažkokia iki šiol negirdėta princesė.

 

Tuo tarpu Pilė, sužinojusi istoriją apie užkerėtąjį princą, su pora bičiulių leidžiasi į kelionę, kad jį išvaduotų, atverstų žmogumi ir kartu nugalėtų piktąjį Tristaną.

Bilieto kaina 5 €

Kov
6
Sk
2022
Gina Shee Jazz Quartet | Freskos muzikos koncertų ciklas
Kov 6, 18:00 – 19:00
Kov
11
Pn
2022
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos – Kovo 11-osios minėjimas
Kov 11, 10:00 – 15:00
Kov
13
Sk
2022
Gina Shee Jazz Quartet
Kov 13, 18:00 – 19:00
Kov
17
Kt
2022
Lobis | Kino filmas @ Elektrėnų kutlūros centras
Kov 17, 17:30

Vasario 4 dieną kino teatruose – ilgai laukta lietuviško nuotykių filmo vaikams – „Lobis“ premjera. Kino juosta sukurta pagal to paties pavadinimo rašytojos Renatos Šerelytės ir režisierės Agnės Marcinkevičiūtės scenarijų. Nuotykių kupinoje istorijoje išvysime puikiai visiems žiūrovams pažįstamus kino ir teatro aktorius – Vladą Bagdoną, Janiną Matekonytę, bei pamatysime kine debiutuojančius jaunuosius talentus: Patricią Volkovą, Joną Šumską, Ainį Radkevičių, Bernadetą Mikutaitę.

Pačios geriausios atostogos – pas senelius kaime! Bet tik ne Austėjai (akt. Patricia Volkova). Tie tėvai (akt. Monika Valkūnaitė ir Valdas Jaskūnas) visai išprotėjo! Vietoj pažadėtos kelionės į vandens parką, patys turi kažkur išvažiuoti darbo reikalais, o ją nori ištremti į kaimo sodybą. Visiška nesąmonė! Visų pirma ten nėra Wi – Fi, antra – ką ten veikti visą savaitę? Trečia – ji visiškai senelių nepažįsta, paskutinį kartą ten lankėsi visai mažytė, o dabar Austėjai 10 metų. Tai patys suprantat, kad  atostogos visiškai sugadintos.

Kad nebūtų mirtinai nuobodu, Austėjai šauna į galva ideali mintis – pasikviesti savo geriausią draugą Martyną (akt. Jonas Šumskas) pas senelius vykti kartu. Nuvykus į kaimą paaiškėja, kad seneliai (akt. Vladas Bagdonas ir Janina Matekonytė) tikrai šiek tiek čiuožtelėję, o gal net labai! Jie dievina varles, turi ištisą jų kolekciją ir dar gyvena sodyboje pavadinimu „Varlių karalystė“! Maža to, kad šneka labai keistai, seneliai lyg netyčia prasitaria, kad netoli sodybos esančioje saloje, giliai po žeme, guli užkastas pats tikriausias LOBIS! Tad nuobodžiauti kaime tikrai neteks! Atskleidus pačią didžiausią paslaptį, nutinka kažkas magiško ir seneliai paslaptingai dingsta. Siaučiant baisiai audrai, vaikai sodyboje lieka visiškai vieni… O va tada, viskas ir prasideda!

Atradę tikrą lobio žemėlapį ir, keistomis aplinkybėmis susipažinę su netoli sodybos gyvenančiais vaikais Ryte (akt. Bernadeta Mikutaitė) ir Augustu (akt. Ainis Ratkevičius), ketveriukė susiruošia ieškoti lobio, o siekdami savo svajonės, vaikai pamažu tampa tikrais draugais.

Kupina nuotykių, nepamirštamų įspūdžių, kvapą gniaužiančių pavojų ir paslapčių filmas  „Lobis“ padės visiems suprasti, kad  tikrosios brangenybės slypi ne giliai po žeme, o yra pasislėpusios kiekvieno mūsų širdyje, tereikia mokėti jas surasti…

 

  • FILMO PREMJERA: 2022 02 04  – 1h 19 min
  • REŽISIERĖ: Agnė Marcinkevičiūtė
  • SCENARIJAUS AUTORĖS : Agnė Marcinkevičiūtė, Renata Šerelytė
  • AMŽIAUS CENZAS: V
  • TRUKMĖ: bus patikslinta
  • VAIDINA: Vladas Bagdonas, Janina Matekonytė, Patricia Volkova, Jonas Šumskas, Ainis Radkevičius, Bernadeta Mikutaitė, Monika Valkūnaitė, Valdas Jaskūnas, Andra Kavaliauskaitė, Vaidas Praspaliauskas
  • GAMINTOJAS: STUDIJA 2
  • PRODIUSERIS: Arūnas Stoškus
  • ŽANRAS:  nuotykių
  • ŠALIS: Lietuva

ANONSAS: https://youtu.be/__4lRO2e4qc

Bilieto kaina 5 €

Mėlyna kaip apelsinas žemė | Kino filmas @ Elektrėnų kutlūros centras
Kov 17, 19:30

KINUOSE NUO KOVO 4 DIENOS

Mėlyna kaip apelsinas žemė (The Earth is Blue as an Orange)

N-7, Ukraina, Lietuva / 2020 / 74 min.

Žanras: drama
Režisierė: Iryna Tsilyk
Scenarijaus autorė: Iryna Tsilyk
Operatorius: Viacheslav Tsvietkov
Prodiuserės: Giedrė Žickytė, Anna Kapustina
Kalba: rusų, ukrainiečių
Subtitrai: lietuvių
Platintojas: Moonmakers

Žymiajame „Sundance“ (JAV) kino festivalyje už geriausią režisūrą apdovanotas dokumentinis filmas atskleidžia fronto linijoje Donbase, Ukrainoje, gyvenančios šeimos kasdienybę. Kol išorinį pasaulį kausto bombų garsai ir chaosas, vieniša mama Ana ir jos keturi vaikai karo zonoje sugeba išsaugoti savo namus – juose ramu kaip rojuje, pilna gyvybės ir šviesos. Aistra kinui, užvaldžiusi visus šeimos narius, įkvepia juos filmuoti, montuoti ir pristatyti filmą, įkvėptą jų pačių gyvenimo karo metu. Kūrybinis procesas atskleidžia, kokią galią ir magiją turi menas katastrofos akivaizdoje. Anai ir vaikams traumos transformavimas į kūrybą yra vienintelis būdas išlikti žmonėmis.

Daugybės tarptautinių apdovanojimų sulaukusį filmą prodiusavo žinoma Lietuvos kino režisierė Giedrė Žickytė („Šuolis“) ir jos įkurta studija „Moonmakers“. Statant filmą dirbo gausi lietuvių komanda.

Ilgasis anonsas:
https://youtu.be/YHKj4LjFK-Q

Trumpasis anonsas:

https://www.youtube.com/watch?v=GZmdqPlFUmo&ab_channel=Moonmakers

Bilieto kaina 6 €

💙💛 Visos pajamos už parduotus bilietus bus skiriamos istorijos herojų šeimai bei Ukrainai padedančioms organizacijoms.
💙💛 Žiūrovai negalintys atvykti į seansą, gali nusipirkti bilietą ir taip paremti Ukrainą.
Kov
18
Pn
2022
Stanislavos Baronienės tapybos ir grafika paroda ,,Kai nukrenta rasa”
Kov 18, 8:00 – Bal 21, 8:00
Kov
26
Št
2022
Respublikinė 15-oji mėgėjiškų teatrų šventė „Prie marių kranto“
Kov 26, 15:00 – 16:00
Bal
1
Pn
2022
Humoro klubas „Su visais padažais“ Elektrėnuose @ Elektrėnų kultūros centras
Bal 1, 19:00 – 20:00