Renginiai

Geg
1
An
2018
Majava @ Beižionių parapijos bažnyčioje
Geg 1 – Geg 31 visą dieną
Geg
4
Pn
2018
Mugė „Pavasario šaukliai” Elektrėnuose
Geg 4 – Geg 5 visą dieną
Mugė „Pavasario šaukliai" Elektrėnuose
Kviečiame susitikti pavasarinėje mugėje Elektrėnuose, aikštėje prie Elektrėnų kultūros centro! Čia susirinks amatininkai, tautodailininkai, kulinarinio paveldo atstovai, sodinukų prekybininkai iš visos Lietuvos ir Kaimyninių šalių. Net išrankiausias pirkėjas ras kuo pasipuošti šį pavasarį, ką padėti ant vašių stalo ar kokiu augalu padabinti savo sodą.
„Ačiū, kad esi“ šventė, skirta Motinos dienai @ Gilučių kultūros klubas
Geg 4, 12:00 – 13:00
Koncertas, skirtas motinos dienai @ Beižionių kultūros klube
Geg 4, 12:00 – 13:00
Geg
5
Št
2018
Unikalus namas ant ratų apsilankys Elektrėnuose bei Vievyje
Geg 5, 10:00 – 11:00

 

Gegužės 5 d. 10 val. į Elektrėnus, adresu Draugystės g. 2 bei 14.30 val. į Vievio turgaus aikštę atvyks iš įvairių senų nenaudojamų daiktų sukurtas namas ant ratų. Šis unikalus mobilus namas, kuris sukurtas įgyvendinant projektą „Darnūs namai“, lankysis 60-tyje Lietuvos savivaldybių. Turo metu gyventojai bus šviečiami apie atsakingą vartojimą, atliekų prevenciją ir tvarkymą.

 

Renginių metu miestų gyventojai ir svečiai turės galimybę pamatyti ne tik mobilų namą ant ratų, bet ir pasisemti naujų idėjų, kaip kūrybingai iš turimų nereikalingų rakandų, susikurti naują, įdomų namų interjerą. Taip pat bus organizuojamos kūrybinės dirbtuvės, interaktyvūs žaidimai. Savo žinias aplinkosaugos srityje bus galima pasitikrinti viktorinoje, dalyvauti diskusijose, pamatyti įdomią instaliaciją, sužinoti, kaip žinomi žmonės savo kasdienybėje laikosi darnaus gyvenimo principų.

 

Būsimų renginių lankytojų taip pat laukia išskirtiniai projekto prizai bei įdomūs pokalbiai su projekto „Darnūs namai“ keliaujančia komanda ir savivaldos specialistais. Socialinių akcijų metu bus kalbama apie atsakingą vartojimą atliekų prevencijos ir tvarkymo srityje, atkreipiamas visuomenės dėmesys į žiedinę ekonomiką, klimato kaitą ir kitus svarbius faktorius.  

 

Šio darnaus namo ant ratų kelionės po Lietuvą organizuojamos Aplinkos ministerijos iniciatyva. Ministerija siekdama skleisti atsakingo vartojimo idėjas, įgyvendina projektą „Darnūs namai“, kuriame paprastais gyvenimiškais pavyzdžiais parodo, kaip kiekvienas galime prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir sukauptas senienas paversti naujais, vertingais daiktais.

 

Viso projekto „Darnūs namai“ laikotarpiu numatyta net 120 socialinių akcijų visoje Lietuvoje. Unikalios ekspozicijos ir socialinių akcijų turas vyks iki liepos mėn. pabaigos.

 

Lietuvos gyventojams aktuali informacija apie aplinkosauginį projektą „Darnūs namai“ ir darnaus namo ant ratų kelionės po Lietuvą tvarkaraštis – socialiniame tinkle https://www.facebook.com/projektas.darnus.namai/.

 

Daugiau informacijos:

Projekto „Darnūs namai“ organizatoriai

Rūta Undro

ruta@voxvera.lt

8 671 98902

 

Teatro diena @ Semeliškių bendruomenės namuose „Strėva“
Geg 5, 17:00 – 18:00
Geg
6
Sk
2018
Motinos dienos minėjimas @ Kietaviškių bažnyčioje
Geg 6, 12:00 – 13:00
Geg
8
An
2018
Darželio „Drugelis“ auklėtinių koncertas @ Elektrėnų kultūros centre
Geg 8, 17:00 – 18:00
Geg
12
Št
2018
Mėgėjiškų teatrų festivalis
Geg 12, 14:00 – 16:00
Geg
18
Pn
2018
„Mes — Lietuvos vaikai“ @ Pastrėvio mokyklos salė
Geg 18, 18:00 – Bir 2, 19:00

Šeimos šventė „Mes — Lietuvos vaikai“, skirta Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.