Pagyvenusių žmonių mišrus choras „Sidabrinė gija“

Choras susikūrė 1986 m. Didžioji choristų dalis dainuoja nuo pat kolektyvo susikūrimo. Choras repertuarą sudaro įvairaus žanro kūriniai, bet didžiausias dėmesys skiriamas harmonizuotoms lietuvių liaudies dainoms. Taip pat į kolektyvo repertuarą įeina ir dainų šventės kūriniai, bei religinės giesmės.

Kolektyvas aktyviai dalyvauja miesto šventėse, valstybinės reikšmės šventėse bei kituose miesto renginiuose. Taip pat kiekvienais metais choristai rengia koncertus Elektrėnų apylinkių kaimuose ir atlieka programą pavadinimu ,,adventinis vainikas”. Į šią programą įeina dainos, eilėraščiai sukurti choristų, taip pat ir vaidybos elementai. 2014 su šia programa kolektyvas dalyvavo Abromiškio svirno šventėje. 2015 gegužės 24 d. choras dalyvavo Vievyje vykusiame festivalyje “Musų dainose”. Taip sudalyvavo ir konkurse, kuriame veržėsi 9 chorai iš visos Lietuvos. Kolektyvas buvo nominuotas už ištikimybę chorinei dainai. 2015 liepos 5 d. dalyvavo miesto šventėje.

2016 metais Choras ketina dalyvauti senjorų dainų šventėje, taip pat rengti koncertus Elektrėnuose ir miesto apylinkėse ir aktyviai dalyvauti Elektrėnų kultūros centro organizuojamuose renginiuose.

Kolektyvo vadovė Regina Bartkienė.

 

Share Button